Truexecutives

до 20 спеціалістів
Київ

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Був приємний досвід роботи з Олексієм. Пунктуально, швидко, ввічливо. Рекомендую!

Вадим вітаю. Дуже дякую за ваш відгук. Дуже жаль, що через збої в комунікації у вас склалось таке враження. Вам бажаю успіхів в подальшому розвитку вашої кар’єри.

Підтримали: Iryna DidykZoriana Lipets

Не раджу ні компаніям ні фахівцям. Комунікації-0. Вміння спілкуватися-0. Експертиза за фахом-0. Повага-0. Time management-0.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.