Trueplay

21...80 спеціалістів
Київ, Варшава (Польща)

11 березня 2023 21:39

Kate Taran, HR

Мала неприємний досвід спілкування з цією компанією. Відповіли на відгук на вакансію майже через місяць, одразу інтерв’ю з СОО на півгодини, що вже було досить дивно. Одразу запросили на наступний етап спілкування з СЕО, який просто не прийшов на інтер’ю. Обіцяли переназначити зустріч, але пропали зі зв’язку і навіть не відписали на мій запит, що у них щось змінилося. Хочу звернути увагу, що це поведінка топ-менеджерів, така неповага до кандитата, якого самі запросили і згаяли чужий час. Якщо топ менеджери компанії з такою зневагою ставляться до кандидитів на роль топ менеджера, то яка там корпоративна культура взагалі? Про бізнес етику тут нічого не чули навіть.


LinkedIn

2 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Добрий день, Альона! Чудово, що хоч на коментарі на DOU від компанії можна отримати відповідь. 1) На вакансію я відгукнулася 30/01 (я це завжди для себе фіксую), відповідь я отримала 23/02, перший кол 28/02, тож так, це місяць. 3) Дійсно, про конкретну дату ніхто не домовлявся, але за правилами хорошого тону в рекрутингу кандидата інформують про процес і терміни. Вам був відправлений конкретний запит, чи очікувати переназначення зустрічі чи у вас щось змінилося, на що ваша компанія відповіді не надала, що дійсно дивно і неочікувано, враховуючи рівень ролі.
Зворотній зв’язок — це про розвиток. На жаль, довелося його залишити тут, адже компанія не вважає за необхідне відповідати на імейли кандидитів, з якими спілкувалася.

Підтримали: Nadiia TAlexander Valyukh

Kate, вітаю! Дуже дивно це читати, бо під час обох співбесід ви говорили зворотнє: що вам приємно з нами спілкуватись та ви зацікавлені рухатись з нами далі щодо позиції HRD у нашій компаній. Жодного незадоволення під час спілкування ви не проявили, але зараз залишаєте такий специфічний відгук.

Тепер щодо ваших коментарів:
1. Відповіли на відгук на вакансію майже через місяць, одразу інтерв’ю з СОО на півгодини, що вже було досить дивно — Ви відгукнулась на нашу вакансію на DOU 16 лютого, 23 лютого ми запросили вас на співбесіду, а вже 28 лютого відбулась наша перша онлайн-зустріч. Отже, це тиждень, а не місяць. Далі: ми вам одразу запропонували наш flow у першому листі-запрошенні, що зустріч буде тривати тридцять хвилин та відбудеться з СОО — ви підтвердили, ніяких заперечень або коментарів з вашого боку не було. Ця зустріч відбулась згідно домовленності.

2. Одразу запросили на наступний етап спілкування з СЕО, який просто не прийшов на інтер’ю — Повертаючись до flow: під час першої зустрічі вам було запропоновано наступний етап flow — це зустріч із CEO, і знов ви підтвердили, що вам такий формат ОК та ніяких заперечень або коментарів з вашого боку не було. В той самий день ми надали позитивний зворотній зв’язок та запросили вас вже на зустріч із CEO, ви погодились. Друга зустріч відбулась 2 березня без CEO (нажаль через технічні проблеми з онлайн-підключенням, що під час війни трапляється по об’єктивним причинам). Ми принесли свої вибачення, ви проявили високий рівень емпатії та ніякого негативу з цього приводу у вас не було: ні під час, ні після зустрічі.

3. Обіцяли переназначити зустріч, але пропали зі зв’язку і навіть не відписали на мій запит, що у них щось змінилося — так, ми домовлялись про нову зустріч, але не фіксували дату (знову так, у вас тоді не було заперечень з цього приводу). Ми ще знаходимось на етапі вибору фінальних кандидатів і з того часу ще не було вільних часових слотів для призначення нової зустрічі.

Дякуємо за вашу небайдужість до нашої компанії та за час, який ви присвятили нашому спілкуванню.