6 вересня 2021 15:00
Працюю в компанії майже 3 роки. Пережили разом криптозиму і ковід — кращої команди для того, щоб пережити такі світові кризи, знайти дуже важко. Найголовніше для мене — була і є можливість реалізувати свої шалені ідеї в піарі і рекламі. Керівництво зацікавлене в тому, щоб ви приймали рішення і росли як спеціаліст, а не вказувати вам, що робити і все контролювати. Відкрита комунікація — обговорюємо успіхи, аналізуємо проблеми. Тут точно сподобається тим, кому горить і стати краще, і розвивати продукт, яким можна пишатись.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.