Trident Software

81...200 спеціалістів
Харків

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Очень профессиональная команда, четкая и слаженная работа.
Внимательное руководство.
Интересные задачи, есть возможности для развития и роста.

Руководство лояльное и отзывчивое. Зарплата вовремя, проф. рост. Гибкий график, удаленка. Интересные и развивающие задачи

Підтримали: Yurii ShchehlovKarina Bezborodova

Замечательная команда профессионалов, грамотное руководство, интересные задачи, своевременные выплаты зароботной платы. Огромное количество возможностей для профессионального роста.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.