Tribuna Digital

Працюю в компанії пів року. Закохалася в неї ще на етапі співбесід, коли весь процес відбувся дуже оперативно і з великою увагою до деталей. Швидкість відповідей та готовність йти назустріч вразили мене.
Мої очікування були великими і вони були повністю виправдані. Велика команда, в якій поєднуються дружня та професійна атмосфера, дала мені змогу почувати себе як вдома. Тут кожен член команди враховує думку і потреби інших, а спільна мета — розробка крутого продукту — є надзвичайно надихаючою.
В компанії надається чудова можливість для особистого росту та професійного розвитку. На сьогоднішній день ми спільно розробляємо продукт, який активно впливає на українське та світове медіа середовище.
Один з ключових аспектів, який робить цю компанію особливою, — це уважний підхід до кожного співробітника, тут дійсно дбають про кожного. Робочі процеси впорядковані на високому рівні, що сприяє ефективності та комфорту у роботі. Я щаслива, що ми знайшли один одного!)

Работаю в компании почти год. Процесс хайринга прошел быстро и на позитивной ноте.
Отношение к работникам компании очень лояльное. Руководство компании всегда открыто к новым идеям и предложениям. Компания имеет отличную команду разработчиков, которые являются компетентными и талантливыми, что способствует личному развитию.

Працюю у компанії 4 місяці. Винятково позитивний фідбек можу лишити за підсумками цього нехай і не такого тривалого проміжку часу. Процес онбордингу минув доволі швидко і м’яко, інтеграція в робочі процеси навіть на ремоуті пройшла успішно. Великою мірою завдяки сприянню Команди.

Робота QA є доволі насиченою та інтенсивною, адже компанія має вдосталь продуктів як на внутрішньому так і на світовому ринку. Зважаючи на вельми амбітні продуктові завдання і насичені спринти, роботи вистачає завжди — і це тримає в тонусі!

Протягом роботи в компанії виникло відчуття причетності до продукту, що виробляє компанія. Тобі реально хочеться, аби продукт ставав якіснішим — і це мотивує! Пропозиції, зауваження, ідеї будь-кого з Команди точно будуть почуті. Іншими словами, як на мене, тут доволі добре налагоджена як вертикальна, так і горизонтальна комунікація.

Працюю 6 місяців в компанії. Йшов сюди як у digital видавництво з ІТ відділом, без екстра очікувань, але ще тоді розумів, що топ-менеджмент крутий і це був ключовий фактор при прийнятті офера. Зараз можу з впевненістю сказати, що працюю в класній продуктовій ІТ компанії, з налаштованими робочими процесами, всіма необхідними сервісами для роботи команд. Ідейність та проактивність тут цінують не просто на рівні «ти щось напиши, а ми коли буде час почитаємо», а як тільки ти щось запропонуєш, то зразу отримаєш думку топ-менеджмента з обгрунтуванням і якщо ідея цінна, то готовністю до тестів.
З одного боку Tribuna — однозначно найкраще спортивне медіа України(це не субєктивно), а з іншого, як роботодавець має не сильно відомий бренд в сфері ІТ, проте їм вдається набирати реально висококласних спеціалістів, що сильно важливо в усіх випадках, а тим більше у віддаленому форматі роботи.
Загалом Tribuna — це про свободу, дорослість та аналітику. Якщо вам треба рамок, когось хто буде вести вас за руку і розказувати, що робити, а рішенння звикли приймати не опираючись на цифри, то вам не сюди точно.

Працюю півроку в цій компанії, дуже багато позитивних емоцій.
Процес найму був приємний і не зайняв багато часу.
Сподобалось лояльне ставлення до працівників. Всі питання вирішуються максимально оперативно.
Керівництво і менеджмент завжди відкриті до нових ідей — це дозволяє безпосередньо впливати на якість продукту і на кінцевий результат. Наявність хороших спеціалістів дає змогу розвиватись в професійних навичках.

Зайшов почитати коменти про компанію в якій працюю і сильно потішаюсь з попередніх відгуків: відмовили бо говорите українською- це прикол? Я зараз пишу укрїнською, а мій лід говорить виключно українською. Про ТЗ як перший етап — а в чому питання? Я також отримав першим етапом тз і це ок як на мене. Свій час ми чомусь цінуємо більше ніж час рекрутів і компанії в цілому.
Це не перше моє місце роботи і є з чим порівнювати: ще жодне моє питання чи пропозиція не пройшли повз увагу менеджменту. Миттєвий фідбек на все що лунає з мого боку, а спеці рівня до мідл розуміють цінність цього.
Тотальна підтримка у всьому, послідовні у своїх словах та твердженнях, і найважливіше -підтримка ЗСУ. Можете думати, що я ангажований, бо працюю зараз тут. Ви маєте на це право, а моє -виразити думку, без огляду на ваше сприйняття) всім гарного дня та Слава ЗСУ!

Ох і компанія))) Зовсім не цінують час кандидатів на вакансії! Першим етапом в них є ТЗ, навіть не спілкуються з тобою, а цих 15-30 хв вистачило б зрозуміти чи підходите ви один одному, ні вони хочуть щоб ти витратив день-два на тестове, а вже потім спілкуватись. Але це не найзневажливіше, найзневажливіше те що вони отримують тестове і навіть не дають фідбек, який вони декілька разів обіцяли в бесіді. Максимальна зневага до часу людей які шукають роботу...

Олександре, при пошуку ми використовуємо різні техніки. Десь у нас спочатку інтерв’ю, а потім тестове завдання, а десь тестове завдання взагалі відсутнє. Конкретно по цій вакансії, з урахуванням кількості відгуків, було прийнято рішення давати тестове завдання на першому етапі. Та робити його чи ні — вибір тільки ваш, ми не наполягаємо на цьому.
Тобто про етапи інтерв’ю у нашій компанії вас було проінформовано зразу. Їх три, де першим етапом є тестове завдання, другим — більш глибше знайомство і технічне інтерв’ю, а третім — менеджерський дзвінок з власниками компанії. Ви прийняли рішення продовжити діалог з нами.

Я у жодному разі не хотіла, щоб у вас здалось враження, що вас зневажають.
Для розуміння: на цю вакансію прийшло понад 100 вхідних повідомлень. Тому ми просто фізично не можемо відповісти зразу всім. Ситуація ускладнюється постійним відключенням світла, що ускладнює обробку вхідних повідомлень та швидкість подальших співбесід. У будь-якому випадку, дякую за ваш час, який ви нам приділили. Та бажаємо удачі в пошуку роботи!

Працюю на позиції Junior FrontEnd Developer. За весь час роботи отримав лише позитивні емоції, як від команди фронтенд, так і решти колег, з ким доводилося працювати чи просто спілкуватися. Засновники та менеджери — круті хлопці, котрі хочуть розвивати український спортивний контент, виводити на новий рівень міжнародні проекти та створювати нові, не менш цікаві.
Приємний є той факт, що в компанії тримають постійний контакт зі співробітниками, починаючи з першого знайомства під час співбесіди, оскільки для засновників важливий не лише розвиток продуктів, а й атмосфера в колективі.
Оскільки всі проекти в компанії тісно пов’язані зі спортом, то ще під час співбесіди інтерв’юєри цікавляться щодо ставлення до цієї теми та віддають перевагу кандидатам, котрі обізнані у спортивній тематиці, або ж захоплюються спортом.

Підтримали: Ivan Kravchenko

Не рекомендую компанію. Мені відмовили у проходженні інтерв’ю через те, що я розмовляю українською. В Україні. Попросили розмовляти російською. Не думав що у 2022 році в нашій країні є дискримінацію за мовою

Доброго дня, Денисе. Просимо вибачення за непорозуміння, що виникли. Питання з приводу російської мови було лише одноразовою опцією на момент проходження технічного інтерв’ю з лідом. Ми — український проект. Більшість команди — українці. Але є також частина команди, які живуть у Прибалтиці, Італії, Туреччині. І тільки на технічному інтерв’ю була потреба говорити англійською чи російською мовою — щоб комунікація була ефективною.
Після проходження інтерв’ю — мова спілкування вільна. Просимо вибачення за те, що сталося непорозуміння і не змогли під час інтерв’ю зреагувати та запропонувати альтернативні варіанти. Готові продовжити діалог тією мовою, яка буде комфортна Вам.

не рекомендую цю компанію до співпраці. ні тим, хто шукає роботу, ні тим, хто шукає співробітників.

для перших — це не принесе результату, а лиш нерви через їх пофігізм та де-факто відсутність процесу хайрингу (сам відчув це на собі).
для других — ну, ви зрозуміли:)

Підтримали: Andrey Protsenko

Роман, еще раз сожалеем, что произошла накладка по интервью и не смогли предупредить Вас заранее. Вместе с тем, для нас важно взаимопонимание в команде. Если уж по такому вопросу мы не смогли его достичь, то Вы, возможно, просто не наш кандидат. Так бывает. Удачи.