4 відгуки

Ох і компанія))) Зовсім не цінують час кандидатів на вакансії! Першим етапом в них є ТЗ, навіть не спілкуються з тобою, а цих 15-30 хв вистачило б зрозуміти чи підходите ви один одному, ні вони хочуть щоб ти витратив день-два на тестове, а вже потім спілкуватись. Але це не найзневажливіше, найзневажливіше те що вони отримують тестове і навіть не дають фідбек, який вони декілька разів обіцяли в бесіді. Максимальна зневага до часу людей які шукають роботу...

Олександре, при пошуку ми використовуємо різні техніки. Десь у нас спочатку інтерв’ю, а потім тестове завдання, а десь тестове завдання взагалі відсутнє. Конкретно по цій вакансії, з урахуванням кількості відгуків, було прийнято рішення давати тестове завдання на першому етапі. Та робити його чи ні — вибір тільки ваш, ми не наполягаємо на цьому.
Тобто про етапи інтерв’ю у нашій компанії вас було проінформовано зразу. Їх три, де першим етапом є тестове завдання, другим — більш глибше знайомство і технічне інтерв’ю, а третім — менеджерський дзвінок з власниками компанії. Ви прийняли рішення продовжити діалог з нами.

Я у жодному разі не хотіла, щоб у вас здалось враження, що вас зневажають.
Для розуміння: на цю вакансію прийшло понад 100 вхідних повідомлень. Тому ми просто фізично не можемо відповісти зразу всім. Ситуація ускладнюється постійним відключенням світла, що ускладнює обробку вхідних повідомлень та швидкість подальших співбесід. У будь-якому випадку, дякую за ваш час, який ви нам приділили. Та бажаємо удачі в пошуку роботи!

Працюю на позиції Junior FrontEnd Developer. За весь час роботи отримав лише позитивні емоції, як від команди фронтенд, так і решти колег, з ким доводилося працювати чи просто спілкуватися. Засновники та менеджери — круті хлопці, котрі хочуть розвивати український спортивний контент, виводити на новий рівень міжнародні проекти та створювати нові, не менш цікаві.
Приємний є той факт, що в компанії тримають постійний контакт зі співробітниками, починаючи з першого знайомства під час співбесіди, оскільки для засновників важливий не лише розвиток продуктів, а й атмосфера в колективі.
Оскільки всі проекти в компанії тісно пов’язані зі спортом, то ще під час співбесіди інтерв’юєри цікавляться щодо ставлення до цієї теми та віддають перевагу кандидатам, котрі обізнані у спортивній тематиці, або ж захоплюються спортом.

Не рекомендую компанію. Мені відмовили у проходженні інтерв’ю через те, що я розмовляю українською. В Україні. Попросили розмовляти російською. Не думав що у 2022 році в нашій країні є дискримінацію за мовою

Підтримали: Oleksandr Ruban

Доброго дня, Денисе. Просимо вибачення за непорозуміння, що виникли. Питання з приводу російської мови було лише одноразовою опцією на момент проходження технічного інтерв’ю з лідом. Ми — український проект. Більшість команди — українці. Але є також частина команди, які живуть у Прибалтиці, Італії, Туреччині. І тільки на технічному інтерв’ю була потреба говорити англійською чи російською мовою — щоб комунікація була ефективною.
Після проходження інтерв’ю — мова спілкування вільна. Просимо вибачення за те, що сталося непорозуміння і не змогли під час інтерв’ю зреагувати та запропонувати альтернативні варіанти. Готові продовжити діалог тією мовою, яка буде комфортна Вам.

не рекомендую цю компанію до співпраці. ні тим, хто шукає роботу, ні тим, хто шукає співробітників.

для перших — це не принесе результату, а лиш нерви через їх пофігізм та де-факто відсутність процесу хайрингу (сам відчув це на собі).
для других — ну, ви зрозуміли:)

Підтримали: Andrey Protsenko

Роман, еще раз сожалеем, что произошла накладка по интервью и не смогли предупредить Вас заранее. Вместе с тем, для нас важно взаимопонимание в команде. Если уж по такому вопросу мы не смогли его достичь, то Вы, возможно, просто не наш кандидат. Так бывает. Удачи.

Вакансії Tribuna Digital