2 відгуки

Не рекомендую компанію. Мені відмовили у проходженні інтерв’ю через те, що я розмовляю українською. В Україні. Попросили розмовляти російською. Не думав що у 2022 році в нашій країні є дискримінацію за мовою

Підтримали: Oleksandr Ruban

Доброго дня, Денисе. Просимо вибачення за непорозуміння, що виникли. Питання з приводу російської мови було лише одноразовою опцією на момент проходження технічного інтерв’ю з лідом. Ми — український проект. Більшість команди — українці. Але є також частина команди, які живуть у Прибалтиці, Італії, Туреччині. І тільки на технічному інтерв’ю була потреба говорити англійською чи російською мовою — щоб комунікація була ефективною.
Після проходження інтерв’ю — мова спілкування вільна. Просимо вибачення за те, що сталося непорозуміння і не змогли під час інтерв’ю зреагувати та запропонувати альтернативні варіанти. Готові продовжити діалог тією мовою, яка буде комфортна Вам.

не рекомендую цю компанію до співпраці. ні тим, хто шукає роботу, ні тим, хто шукає співробітників.

для перших — це не принесе результату, а лиш нерви через їх пофігізм та де-факто відсутність процесу хайрингу (сам відчув це на собі).
для других — ну, ви зрозуміли:)

Підтримали: Andrey Protsenko

Роман, еще раз сожалеем, что произошла накладка по интервью и не смогли предупредить Вас заранее. Вместе с тем, для нас важно взаимопонимание в команде. Если уж по такому вопросу мы не смогли его достичь, то Вы, возможно, просто не наш кандидат. Так бывает. Удачи.

Вакансії Tribuna Digital