Triare

Черкаси

Проходив співбесіду з рекрутером 23 червня. Сподобалося, що відразу розповіли багато інформації про компанію, яку зазвичай треба уточнювати питаннями. Спілкувалися майже годину, було дуже багато різних запитань. Одним із них були важливі аспекти при виборі компанії. Відповів, що бажано мати вільний графік. На це мені сказали, що можна починати працювати у діапазоні часу, і довжина робочого дня 8 годин. Відповів, що мене це цілком влаштовує, і такий графік мені цілком підходить. Через 4 дні, 27 червня, отримав фідбек — все круто, окрім того самого вільного графіку. Це не справжня причина відмови, бо графік ми узгодили ще при розмові і проблем з цим ніяких не було. Про це я відразу і написав, додатково ще раз нагадав, що графік мене влаштовує і я можу працювати у ці години, а також запитав про реальну причину, через яку отримав відмову. На це отримав прочитане, але проігнороване повідомлення

Підтримали: Yehor Yatskevych

Привіт!
Приймаю зауваження, що не відповіла повторно на твою незгоду з нашим фідбеком.

Ти навчаєшся на 3му курсі. Вища освіта важлива — вона займає час та сили.
Враховуючи ці обставини, ми прийняли рішення, що співпраця на даному етапі неможлива.

Дякую тобі за розуміння. Я бажаю тобі успіхів у пошуку роботи та подальших досягнень. Я впевнена, що ти знайдеш відповідну позицію, яка відповідатиме твоїм потребам та навичкам.

Я працюю IT-рекрутером в компанії TRIARE 1 рік. Мені пощастило, я займаюсь улюбленою роботою, мені подобається спілкуватися з людьми, займатися пошуком і підбором найкращих розробників до нас в TRIARE. Найважливіше на що звертаю увагу, щоб наші цінності співпадали з цінностями та очікуваннями кандидатів.

Керівництво заохочує професійний ріст та навчання, в робочий час проходять уроки бізнес англійської мови, оплата потрібних для тебе курсів, індивідуальний план розвитку та ментори, які допомагають його досягти.

Цікаві щомісячні івенти, тімбілдінги, воркшопи та різні активності.

В TRIARE відчуваю себе потрібною, хочу рости і розвиватися.
Атмосфера френдлі, комфортно працювати !

Я закінчила курс «HR generalist» від GeekHub і одразу звернула свою увагу на TRIARE, куди й відправила своє CV. Чому саме TRIARE, тому що я чула дуже багато позитивних відгуків про її засновника Бориса Абажера та про цінності компанії, а саме: Повага, Відповідальність та Взаємовідносини, все це мені дуже близько.
Коли я пройшла усі співбесіди та отримала оффер, перше, що мене вразило найбільше це доброзичливістю колег та легкістю у спілкуванні, враження ніби я працюю тут багато років, хоча пройшло лише 6 місяців.
Отже, що я можу вам порадити, якщо ви шукаєте роботу і наші цінності збігаються з вашими, приходьте, будемо працювати разом!!!

Підтримали: Kseniia Serbina

Проходила співбесіду із Ксенією. Дуже сподобалась співбесіда, HR приємна людина, з якою приємно спілкуватися. Фідбек отримала завчасно. Тому, рекомендую.

Підтримали: Svitlana PaliiKseniia Serbina

Працюю в компанії вже майже рік. Все дуже подобається!!!
За цей час встиг попрацювати на багатьох цікавих проектах з професіоналами своєї справи.
Дружній колектив, завжди допоможуть розібратися в нових технологіях.
Круті team lead-и, класні HR менеджери і керівництво.
Компанія прислухається до своїх працівників, постійно розвивається, стимулює до професійного розвитку.
Велика кількість різноманітних активностей та бонусів
Професіоналізм, креатив, комфорт, сім’я — це все про Triare!!!

Привіт) Працюю в Triare вже майже рік. Для мене в роботі завжди було і є важливим колектив, простір для розвитку, а також гідна оцінка моєї роботи. Це все і більше мені дала компанія Triare.

В Triare ти ніколи не будеш почувати себе лишнім, непотрібним, неоціненим, тебе оточуватимуть тільки добрі та позитивні люди які завжди підтримають, допоможуть порадою і ділом) В офісі завжди панує дружня атмосфера, яка надихає на роботу і розвиток. Працюючи в Triare ти отримуєш гідні умови роботи. Окрім конкурентної зарплати, оплати овертаймів, відпустки та оплачувальних лікарняних в компанії є система бонусів, 50% відшкодування спортивного залу і багато інших плюшок. Також Triare завжди піклується про розвиток своїх співробітників, тому залюбки оплачує потрібні тобі курси.

Якщо тобі так само важливо що і мені й ти шукаєш роботу де ти себе почуватимеш невимушено і спокійно неначе ти в себе вдома, тоді тобі точно до нас в Triare)

Прохождение учебной практики в компании Triare это одно удовольствие.
На месяц для меня был разработан план в который входило изучение всей необходимой теории и практическое применение знаний. Компания Triare это очень теплое и семейное место, где каждый может тебя поддержать, подбодрить и помочь справится с любыми трудностями. Моим ментором была Мирослава — человек очень профессиональный и отлично объясняет любые вопросы в QA, она мне помогла получить ещё больше знаний и сильное желание продолжать развиваться в этом направлении.
По этому компания Triare это прекрасная возможность для студентов, имеющих потенциал и сильное желание получить опыт работы в сфере IT.

Я очень рада, что жизнь свела меня с компанией Triare, я имела возможность пообщаться с многими прекрасными людьми, которые оставили в моей душе максимально позитивные эмоции.

привет-привет) Работаю в компании уже полтора года, думаю теперь я вправе составить «первое впечатление».
Итак, полностью подписываюсь под всеми положительными отзывами выше... и ниже. Для себя самым главным плюсом могу отметить — relationships. Это вам не галера какая-то, тут и на самом деле семейная атмосфера, здесь вы будете чувствовать себя комфортно. Если для вас это важно, тогда велком.
В общем, Триар — это просто конфетка, пальчики оближешь) Рекомендую!

Ну, з чого почати?!
Працюю в компанії з 2013 року, тобто з того часу, коли помпанії як такої ще взагалі не існувало.
За ці 8 років компанія значно виросла і подорослішала. Те, що починалось з одного продакт менеджера, тестувальника та кількох розробників зараз трансформувалось у спільноту компетентних, творчих та цілеспрямованих людей.

Зі своєї унікальної, порівняно з іншими, перспективи скажу наступне.

По перше, Triare — це компанія адекватних людей. Тут не витискають всі соки з розробників женучись за швидкими грошима. Тут цінують і поважають людей на всих рівнях від CEO до джуна-верстальщика. Тут справедливо вирішуются суперечки та конфлікти. Тут немає blame culture, а навпаки панує командний дух типу «we succeed or fail as a team», що є дуже цінним особисто для мене.

По друге, Triare — це компанія можливостей. Покищо це не дуже велика команда, але така, що постійно розвивається. Тому для нових співробітників тут є можливість стати не просто гвинтиком в гігантській машині, а ініціатором нових трендів і напрямків розвитку.

І по третє....., а по третє нічого красномовного поки що не придумується. Пишу цей відгук «на коліні», тому доведеться дописати решту своїх спостережень пізніше.

Напевне завершу побажанням для нас, як компанії Triare, збільшуватись чисельно, не боятись нових челенджів і запиляти вже нарешті власний продукт, бо страшенно хочеться попрацювати над чимось «своїм».

Працюю в компанії майже 5 місяців. За цей період, маю лише позитивний досвід взаємної співпраці:)

Подобається, що в компанії все чесно і прозоро, а якщо виникають якісь питання, то тобі завжди намагаються допомогти і піти на зустріч.

Підтримується ініціатива та є місце, де реалізувати свої ідеї. Увесь час навчаєшся чомусь новому і професійно зростаєш, а це завжди мотивує ставати краще, ніж ти була вчора!

Атмосфера в команді дуже френдлі і працювати комфортно.

Цікаві заходи, тімбілдінги та приємні сюрпризи — це все маленькі, але важливі деталі, які створюють загальне враження про компанію, а в нас вони завжди на високому рівні!)

Для мене важливо відчувати цінність своєї роботи, тому рада, що тут так і є))

Triare — компанія в якій зручно, легко та цікаво працювати:
— Дружній та веселий колектив.
— Чесні та відкриті лідери.
— Якісна система менторства та персонального розвитку.
— Високий рівень технічного забезпечення. (треба новий макбук? — завтра буде)
— Відшкодування курсів, конференцій, абонементу в спортзал і т.п. речей.
— Уроки англійської.
— Часті перегляди і можливість швидкого кар’єрного росту.
— Система бонусів та премій.
— Зручний офіс в центрі міста з власною парковкою.
— Чай, кава ............ свіжі фрукти щодня.
Та головне відносини і атмосфера, що панує в компанії, всі реально добрі та позитивні люди!

Працюю в компанії майже півроку. З перших днів відчуваю себе дуже комфортно в новому колективі, так як всі дуже відкриті, завжди готові допомогти у складну хвилину, розібратися з новими технологіями. Тут, прислуховуються до твоєї думки і доводять це ділом, а не тільки словом.

Я працюю в компанії вже більше року на посаді маркетолога. З першого дня було помітно, що в компанії панує сімейна атмосфера, де кожен відноситься один до одного з поваю та підтримкою. Це рідкість в наш час. Дуже подобаєтся те, що вся команда працює в одному напрямку та об"єднана одною метою.
У керівництва компанії дуже правильні погляди, що до розвитку та самопочуття співробітників. Тому тут є і безкоштовні курси для підвищення кваліфікацї та розвитку. Свіжі фрукти щодня. Оплата абонементу в спортзал. Періодично включений безкоштовний масаж.
Я на роботу щоранку іду із задоволенням!

Працюю в компанії більше трьох років й чітко усвідомлюю що тут добре. З Тріар нестрашні карантини чи локдауни, проекти й цікаві задачі є завжди. Тут надзвичайно потужний колектив, хороші можливості для професійного розвитку та навчання. Це компанія, яку рекомендую друзям та знайомим, бо тут дійсно круто)
Якщо є бажання бути частиною сильної команди професіоналів, відчувати свою значущість, тоді вам точно в Triare.

Работаю в компании пол года и я безумно рада, что попала именно сюда! Здесь работают прекрасные люди, которые всегда тебя услышат, поддержат, подскажут. В первый же рабочий день я себя почувствовала в круге единомышленников. Здесь очень комфортные условия для карьерного и личностного роста. Поощряется инициатива и твои идеи с удовольствием воплотят в жизнь. Могу сказать с уверенностью, что хожу на работу в удовольствие, а время летит неумолимо быстро.
Желаю каждому найти таких же приятных людей и творить с ними великое будущее :)

Компания Triare — мой первый опыт работы в IT-индустрии. Но если сравнивать со всем моим предыдущим опытом работы в целом, то здесь — самая комфортная атмосфера: команда очень дружественная и всегда поддерживает. Здесь крутой офис: обеспечение по наивысшему разряду, удобное и современное рабочее место, всяческие приятности в виде плюшек на кухне (сладости, фрукты, чай, кофе, соки, напитки и т. д.).
Здесь лучшие руководители, которые у меня были: без преувеличения, я могу брать за пример и стремиться быть похожим в лидерских качествах, технических и коммуникационных навыках и знаний на наших CEO и CTO.
Приходя ежедневно на работу, ты действительно чувствуешь себя частью чего-то масштабного и поистине Великого. Если бы существовал один синоним для самой современной, комфортной, инновационной и прогрессивной компании, то он бы звучал просто : «Triare» !

Крім плюшок, як печиво, ps, вечірок, корпоративів, відпуски and etc. тут просто МЕГА СУПЕРСЬКІ ЛЮДИ, які дотримуються певних пріорітетів і цінностей , які чітко оголошенні CEO i CTO компанії, що дотримують цього самі і мотивують дотримуватися коворкерів рухатись в тому ж напрямку. З гордістю можу сказати, що НАШИМИ ціностями є — RESPOSIBILITY, RELIABILITY and RELATIONSHIPS -це не просто робочий процесс, а реальні цінності, які стають лайфстайлом:)

В компании царит семейная атмосфера, здесь тебя будут слушать и слышать. Переработок нет, создают максимально комфортные условия для работы, если чего-то не хватает — выслушают и помогут. Самое главное в компании это люди, если ты добрый, позитивный, открытый человек и хочешь найти ту самую компанию, где работают такие же замечательные люди и в которой тебе будет уютно, не проходи мимо и обрати внимание на TRIARE. Проекты достаточно интересные и помогут апнуть скилы, по техническим вопросам всегда есть к кому обратиться. В общем и целом компания отличная и все ниже комментарии — правда.

Прийшов на курс розробки iOS додатків від компанії Triare пів року тому, без досвіду в айті (за спеціальнісю я еколог). Привабило мене те що курс абсолютно безкоштовний та має зручний графік який дозволяє ходити на курси після роботи. Ще із першого дня курсів я був шокований тією атмосферою «великої сім’ї» в компанії. За ці пів року навчання ми освоїли від самої бази (ООП, GIT тощо) до самих сучасних технологій розробки мовою програмування Swift, і вкінці написали з нуля 3 повноцінні програми для iPhone. Заняття проводив дуже досвідчений iOS Developer який своєю любов’ю до програмування заряджав нас позитивом та натхненням до навчання.
По закінченню курсів кращих із нас (мене в тому числі) запросили на роботі у якості Junior iOS Developer`а де я і відчув на собі всі плюшки сучасної айті компанії, а це зручний графік, комфортабельний офіс, чай, кава, печиво, фрукти, PlayStation, курси англійскої, шикарна атмосфера та позитивні люди.

Работа в компании 4 месяца очень доволен, коллективом и работой в целом, если есть какие то вопросы или проблемы всегда помогу и подскажут. Есть система бонусов, овертаймы всегда оплачиваеться. На кухне ПС пиченьки фрукты чай кофе. Так же курсы английского, Self developmet. Агонь=)

Работаю удаленно в компании более 6-ти месяцев, за это время сильно вырос в профессиональном плане, проблем с коммуникациями некогда не было, компания приятная и что не мало важно интересная.

Работаю в компании Triare уже 2 года .
Работаю удаленно , проблем с коммуникацией не возникает, работой в компании доволен . Компания дает постоянный стимул и возможность профессионально развиваться . Еще один из плюсов это понимающее руководство, к которому можно обратится с возникшей проблемой и она обязательно будет решена.

Працюю в компанії 1.5 років. Стартував без досвіду, але компанія створила всі умови для мого розвитку. Особисто для мене це та компанія з якої не хочеться йти. Приємна та завжди робоча атмосфера, дружні та привітливі члени команди, велика кількість плюшок (ps, веселі тематичні вечори, корпоративи, смачне печево, подарунки на дні народження та багато іншого). За цей час я працював над багатьма проекта що і сприяло моєму ростові, дізнався про величезну кількість технологій, як і де їх слід розумно використовувати. Є проекти де слід спілкуватися напряму із замовником, що прокачує мій скіл англійської кожного дня. Крута система бонусів до ЗП. Для мене побудували особистий план розвитку скілів. Існує self-development. Уроки з англійської мови 2 рази в тижень, team-talk для бажаючих поділитися набутими знанями на будь-яку тему) Сучасний офіс, зручні крісла, завжди оновлюються девайси та техніка для роботи. Простими словами АГОНЬ.

Пропрацювала в компанії рік. Приємна робоча атмосфера в колективі, гарні умови праці, цікаві проекти і можливість навчатися та рости як спеціаліст — все це про Triare.

Работаю в компании уже 4 года. За это время было много интересных проектов. В Triare меня окружают отличные специалисты, с которыми приятно работать. Комфортные условия работы, поддержка в ведении ФОП.

Также радует стабильность и возможность развиваться, если есть желание.

Давно ищете компанию, в которой есть интересные проекты, самые вкусные печеньки и сочные плюшки в офисе? Хотите поиграть в самые новые игры на PS? Прожить полноценную жизнь разработчика? Принять участие в интересных митингах, понять, что такое scrum и agile? Хотите идеально выучить английский язык не выходя из офиса? Вам надоело работать на старых машинах, сидя на неудобный стульях?
Тогда Вам следует приходить к на!. Компания Triare, избавит вас от всех неудобств, даст уверенность в вашем будущем и настоящем. Ежемесячные small party, корпоративы, actions shows и не только. Мы живем как одна большая семья под одной крышей.
Компания Triare — пример того, как работа может стать удовольствием.
Работая в компании более двух лет, я могу с уверенностью сказать, что я сменил свой образ жизни, переехал в другой город и стал счастливым разработчиком, только благодаря компании Triare.

TRIARE компанія в якій хочеться працювати) Працюю тут більше 5 років.
Дуже класний і дружній колектив. Комфортний офіс з кухнею, печевом і приставкою.
Також компанія дає стимул і можливості для професійного розвитку: цікаві проекти, оплачувані конференції, курси англійської, доклади, час для self-development, тім-білдінги.
Але по особливому хотів би відмітити керівництво, яке цінує відносини з кожним працівником

В компанії Triare працюю третій рік. З кожним роком компанія зростає і укріплює свою позицію на ринку та дійсно допомагає команді розвиватись з професіональної сторони (оплачувані конференції, курси англійської мови та ін.).

Плюсом для мене, як для мами є оплачувані лікарняні, тому що іноді через хвороби дитини я маю залишитись вдома. Керівництво має індивідуальний підхід до кожного працівника, та з розумінням відноситься до потреб чи проблем.

Приємна робоча атмосфера та дружній колектив викликає бажання приходити на роботу кожного дня з гарним настроєм.

Працюю в TRIARE вже багато років, і жодного разу не виникало бажання змінити місце роботи. Хороший колектив, дійсно класне керівництво, комфортний офіс (є ps4 з класними ігрухами), цікаві проекти. Компанія не шкодує грошей для розвитку своїх працівників: заняття англійської, конференції і т.д. Створені всі умови, щоб продуктивно працювати і максимально реалізовувати свій потенціал.

Працюю в компанії вже півтора роки, політ чудовий!

Цікаві різнопланові проекти, пряме спілкування з замовниками для всієї команди, челленджові задачі, використання нових технологій вітається. Легасі проекти майже відсутні.

Responsibility, reliability, relationships — ключові слова в роботі компанії, як з клієнтами, так і між собою. Атмосфера в компанії по-справжньому дружня, відкрита і гуморна. В ціні — довіра і надійність.

Кмпанія дійсно вкладається в проф.розвиток своєї команди: оплачувані конференції/курси, оплачуваний час селф-девелопмента, менторство (при потребі), анлійська в офісі за бажанням, регулярні team-talks, офісна бібліотека з можливістю замовити потрібну літературу за рахунок компанії. І цей список постійно розширюється, не виключено, що поки я допишу відгук придумають щось нове і цікве))

Регулярні щомісячні тім-білдінг активності як в офісі — з настолками і піцою, так і поза ним — з ведучими і розважальною програмою.

Серед приємностей:
— для роботи: Приємний офіс з окремим входом, зручні робочі місця, круте обладнання, безпроблемна купівля або компенсація потрібного софта чи інших штук для роботи
— для душі:
приставка, кава-чай-молоко-какао, солодощі, фрукти, соуси, джеми, настолки, книжечки. За потреби/бажанням можна інколи працювати з дому.

Начал работать в компании TRIARE, не слишком давно, но этого на данном этапе достаточно, чтобы сложить свое первое впечатление о работе в компании.
Уютная, небольшая компания однодумцев, приверженных общим целям и ценностям компании. Очень уютно, комфортно и по-семейному дружески. Очень приветливые и отзывчивые ребята, готовые подсказать и помочь. Нет бюрократии и сложных «многоэтажных» процессов. Есть команда людей, которые всегда веселые, улыбчивые и добрые. В офисе всегда очень легкая и непринужденная рабочая атмосфера.

В компанії Triare працюю всього місяць але для мене це особливий співпраці з людьми які слухають, розуміють, реагують. Підхід до робочого процесу та проектів по справжньому професійний та творчий, як і до кожного працівника так і для кожного клієнта.
Задоволений що обрав саме команду Triare,
Особисто для мене великим аргументом виступає вклад в мій Self Development, щоб робити продукт по справжньому якісним та сучасним, це стимулює та надихає кожень бути краще та робити краще.
Робота в Triare стала для мене не просто новою компанією, а новим етапом в професійному житті.

Я пришел в Triare 2,5 года назад после фриланса . Харизматичный шеф CEO Борис и его команда всегда идут в ногу со временем и иногда чувствую себя консерватором хотя таким не являюсь . Гибко поддержуется процесс развития в разработке в свободное от проектов время . А проекты все время разные и интересные . Переступив порог организации чувствуешь себя частью команды не теряя свои личные качества . Регулярная организация мероприятий не только для сотрудников но и их семей .
Финансовую сторону ведет мега бухгалтер что сильно снимает головную боль в своевременном ведении расчетов и налогов.
От изобилия на кухне в виду всяких вкусняшек и фруктов пришлось усилинно заняться спортом что бы держать себя в тонусе .

Работаю в компании Triare в городе Черкассы уже четвёртый год. Покидать своё место работы мысли не возникает.
Компания очень уверенно растёт. За 4 года моей работы в Triare из маленького офиса в одну комнату мы превратились в большую компанию, которая состоит из менеджеров, тестировщиков и разработчиков, также и удалённых.
Команда занимается разработками сайтов и mobile applications, ведя очень интересные и большие проекты.
Компания всегда отправляет своих «айтишников» на оплаченные (билет, транспорт, проживание) конференции.
CEO Борис ценит и вознаграждает потенциал, знания, опыт и стремление к общему развитию компании, всегда понимает и идёт навстречу в случае личных проблем; как для руководителя — это реально важная черта.
Регулярно происходит пересмотр зарплат. Также действует хорошая система бонусов.
Для общего удобства и избегания финансовых проблем в компании работает очень квалифицированный бухгалтер.
Часто проводятся team buildings с выездом, ежемесячно тематические «party» в офисе и великолепные праздничные корпоративы. Периодически проходят уроки английского, что не мало важно, так как в компанию очень часто приезжают иностранные клиенты или происходят client slack meetings.
Коллектив очень дружный и с хорошим чувством юмора.
На кухне всегда есть кофе, чай на любой вкус, фрукты и разные свежие вкусняшки.

Приємна команда, гарний офіс з кондиціонерами, зручними робочими місцями, нормальною кухнею та розташуванням в центрі міста. Подобається відношення до робітників — на будь-яку ситуацію знаходиться рішення. Періодично влаштовуються маленькі «вечірки» з настільними іграми та смачною їжею, що приємно. Загальні враження позитивні, подобається тут працювати