Triare

Черкаси

23 вересня 2019 12:59

Олена Стефановська, Project Manager в Triare

Працюю в компанії вже півтора роки, політ чудовий!

Цікаві різнопланові проекти, пряме спілкування з замовниками для всієї команди, челленджові задачі, використання нових технологій вітається. Легасі проекти майже відсутні.

Responsibility, reliability, relationships — ключові слова в роботі компанії, як з клієнтами, так і між собою. Атмосфера в компанії по-справжньому дружня, відкрита і гуморна. В ціні — довіра і надійність.

Кмпанія дійсно вкладається в проф.розвиток своєї команди: оплачувані конференції/курси, оплачуваний час селф-девелопмента, менторство (при потребі), анлійська в офісі за бажанням, регулярні team-talks, офісна бібліотека з можливістю замовити потрібну літературу за рахунок компанії. І цей список постійно розширюється, не виключено, що поки я допишу відгук придумають щось нове і цікве))

Регулярні щомісячні тім-білдінг активності як в офісі — з настолками і піцою, так і поза ним — з ведучими і розважальною програмою.

Серед приємностей:
— для роботи: Приємний офіс з окремим входом, зручні робочі місця, круте обладнання, безпроблемна купівля або компенсація потрібного софта чи інших штук для роботи
— для душі:
приставка, кава-чай-молоко-какао, солодощі, фрукти, соуси, джеми, настолки, книжечки. За потреби/бажанням можна інколи працювати з дому.