3 відгуки

Працювала в Trastra з квітня до вересня в 2021 році. Як, мабуть, і всюди, є свої переваги та недоліки. + цікава ніша, сучасний та актуальний напрямок діяльності, класні та привітні люди (що працювали зі мною, коли я там була), незабутні посиденьки після кожного Demo (one love просто). Щодо мінусів, (імхо) так як компанія ще на етапі свого розвитку, то є деякі питання щодо розподілу разробницького часу між продуктом та маркетингом. На останнє його було недостатньо, що спричиняло певні перепони у роботі, та не давало змоги розвивати його так, як планувалось, як наслідок, не було можливості досягати поставлених цілей.

Підтримали: Oleksandr BondarenkoHanna Petrova

Got little experience in Apr-Jun 2020. Pros: friendly team, hands-on crypto case studies, business opportunities within EEA zone, decent remuneration. Cons: non-declared wage (PE/ФОП), time-tracking tool, lack of overseas development, high crypto card rates resulted in a non-rivalry on a market, limited professional growth. Good fit for post-graduates to kick off career.