14 грудня 2023 12:39

Dmytro Gomon, Head of Sales в Hiveon

Пройшов випробувальний термін і дуже хочу поділитись фідбеком про компанію Транззо.

З самого початку знайомства, рекрутер Тетяна, стала моєю підтримкою, опорою, майже рідною людиною на всіх етапах співбесід. Завжди на зв’язку, постійно підтримує і надає фідбек, ділиться інсайтами і підходами, впевнений що всі хто через неї пройшов, стали з нею друзями.
Тому перше враження, що ця компанія дуже цінує і ретельно відноситься до своїх потенційних співробітників, оскільки з першого контакту з рекрутером, відчувається повага і підтримка.

Процес онбордингу, дуже зрозумілий і доступний, команда максимально відкрита, що влитися в колектив, дуже комфортно і легко. Варто відзначити СЕО Маргариту, яка вкладає всю себе в те, щоб команда працювала в одному напрямі, всі максимально були проінфоровані про цілі і мету компанії, які таргети і кпі і щоб спільна робота була комфортна і продуктивна.

Вцілому, всі працівники, усіх департаментів, починаючи з акціонерів компанії і закінчуючи клінінг менеджерами, максимально доброзичливі і приємні люди.

Варто також відзначити, що компанія досить гнучка в підходах і коли, виходячи з власного досвіду, можна надати, певні рекомендації, які покращують діяльність, це звісно можна і треба імплементувати.

Сказати що я задовлений, це нічого не сказати.
Дуже раджу доєднуватись до компанії, підкорювати світ з цією командою!)

Дімо, дякуємо за такий теплий відгук! Раді, що твій шлях разом з нами почався комфортно і злагоджено. Далі тільки більше 🚀