5 грудня 2023 13:31

Anna Bondar, Account Manager в EVO

Хочу поділитися своїм позитивним досвідом у співпраці з компанією TRANZZO.
Процес найму був швидким та дуже професійним. За декілька тижнів я успішно пройшла всі етапи, від відбору резюме до остаточної співбесіди.

Особливо мені сподобався підхід компанії до перевірки рівня англійської. Компанія найняла професійного викладача, який зміг вірно оцінити рівень, що було максимально чесно та справедливо. Також, компанія на старті озвучила всі перспективи розвитку, що було дуже цінно, запропонували декілька опцій по роботі, це свідчить про великий рівень уваги до потреб кандидата.

Окремо хочу відзначити рекрутера Таню. Вона є справжньою професіоналкою, дуже щира та відкрита в спілкуванні. Її великий досвід та підхід до кожного кандидата це щось унікальне. Завдяки Тані я відчувала підтримку на кожному етапі.

Загалом, це був дуже позитивний досвід, і я щиро раджу компанію! Я приємно вражена і з нетерпінням чекаю початку співпраці)

Анно, вітаю)

Вдячні за теплий відгук) Приємно, що змогли забезпечити гарні умови на етапі знайомства з компанією :) Готові вражати і в подальшому, адже попереду тільки більше 🤗🚀