24 липня 2023 13:22

Andrii Poliukhovych, Java Developer в active search

Дійшов до технічної співбесіди на позицію Java Junior Strong, пройшов етап із тестовим завданням. Хочу відзначити роботу на рівні процесу пошуку та роботи із кандидатом зі сторони
HR. Порівняно із іншими компаніями все злагоджено та відпрацьовано.
Але хотів би відзначити саме технічну співбсесіду, на якій я так і неотримав повного фідбеку по тестовому завданні, він якби був, але настільки загальний і скупий. Спантеличили питання по типу «чудово але чи сам то робив або де списав », здалося що інтерв’ю проходило саме в атмосфері недовіри до успішно виконаного завдання і намагання мене вивисти на чисту воду.
Вимоги до кандидата дещо завищені на дану позицію та не відповідають заявленим у переліку до вакансії.

Підтримали:  David Malko

Андрію, добрий день!

Просимо вибачення за те, що перебіг технічної співбесіди в нашій компанії викликав у вас дискомфорт та не виправдав ваших очікувань. Ми завжди прагнемо об’єктивно та справедливо оцінювати навички кандидатів, а також давати повноцінний і конструктивний фідбек щодо тестового завдання. Запевняємо вас, що з повагою ставимося до досвіду та компетенцій кожного нашого кандидата.

Разом з командою ми обов’язково пропрацюємо ваші зауваження та переглянемо опис вакансії, щоб удосконалити комунікацію з кандидатами. Дякуємо за ваш відгук і за те, що допомагаєте ставати кращими!