Був досвід спілкування з цією компанією. Дуже позитивні враження, рекрутер Тетяна дуже класна та професійна людина)

Дарино, вітаю!
Дуже вдячні за теплий відгук) Стараємося забезпечити максимально комфортні умови на всіх етапах ☺️

Пройшов випробувальний термін і дуже хочу поділитись фідбеком про компанію Транззо.

З самого початку знайомства, рекрутер Тетяна, стала моєю підтримкою, опорою, майже рідною людиною на всіх етапах співбесід. Завжди на зв’язку, постійно підтримує і надає фідбек, ділиться інсайтами і підходами, впевнений що всі хто через неї пройшов, стали з нею друзями.
Тому перше враження, що ця компанія дуже цінує і ретельно відноситься до своїх потенційних співробітників, оскільки з першого контакту з рекрутером, відчувається повага і підтримка.

Процес онбордингу, дуже зрозумілий і доступний, команда максимально відкрита, що влитися в колектив, дуже комфортно і легко. Варто відзначити СЕО Маргариту, яка вкладає всю себе в те, щоб команда працювала в одному напрямі, всі максимально були проінфоровані про цілі і мету компанії, які таргети і кпі і щоб спільна робота була комфортна і продуктивна.

Вцілому, всі працівники, усіх департаментів, починаючи з акціонерів компанії і закінчуючи клінінг менеджерами, максимально доброзичливі і приємні люди.

Варто також відзначити, що компанія досить гнучка в підходах і коли, виходячи з власного досвіду, можна надати, певні рекомендації, які покращують діяльність, це звісно можна і треба імплементувати.

Сказати що я задовлений, це нічого не сказати.
Дуже раджу доєднуватись до компанії, підкорювати світ з цією командою!)

Дімо, дякуємо за такий теплий відгук! Раді, що твій шлях разом з нами почався комфортно і злагоджено. Далі тільки більше 🚀

Хочу розповісти про свій успішний досвід початку співпраці в компанії TRANZZO.

Весь процес найму проходив максимально професійно — починаючи від етапу початку співпраці до отримання офферу.
Сама співбесіда, що з безпосереднім керівником, що з СЕО компанії була максимально приємна. Всі питання, які мені задавали, були максимально лаконічні та необхідні для визначення мого професійного рівня. Тому я, як кандидат на вакансію — була максимально відкрита та почувала себе супер комфортно.

Хочу окремо відзначити рекрутера Тетяну. Вона одна з найприємніших рекрутерів з якими мені доводилось спілкуватись.
Максимально щира, відкрита та позитивна людина. Навіть до першого живого спілкування, одразу відповіла на всі мої запитання та завжди була зі мною на зв’язку.

Я задоволена, що отримала такий позитивний досвід та зараз я з нетерпінням чекаю початку співпраці з компанією, знайомства з колегами :)

Ольго, вдячні за твій відгук! Наша команда завжди прагне забезпечити найкращі умови для працівників, а твої слова надихають нас тільки покращуватися 💙
Однозначно, далі тільки більше і краще 💪

Хочу поділитися своїм позитивним досвідом у співпраці з компанією TRANZZO.
Процес найму був швидким та дуже професійним. За декілька тижнів я успішно пройшла всі етапи, від відбору резюме до остаточної співбесіди.

Особливо мені сподобався підхід компанії до перевірки рівня англійської. Компанія найняла професійного викладача, який зміг вірно оцінити рівень, що було максимально чесно та справедливо. Також, компанія на старті озвучила всі перспективи розвитку, що було дуже цінно, запропонували декілька опцій по роботі, це свідчить про великий рівень уваги до потреб кандидата.

Окремо хочу відзначити рекрутера Таню. Вона є справжньою професіоналкою, дуже щира та відкрита в спілкуванні. Її великий досвід та підхід до кожного кандидата це щось унікальне. Завдяки Тані я відчувала підтримку на кожному етапі.

Загалом, це був дуже позитивний досвід, і я щиро раджу компанію! Я приємно вражена і з нетерпінням чекаю початку співпраці)

Анно, вітаю)

Вдячні за теплий відгук) Приємно, що змогли забезпечити гарні умови на етапі знайомства з компанією :) Готові вражати і в подальшому, адже попереду тільки більше 🤗🚀

На порталі robota.ua побачив вакансію та відгукнувся на неї. Через декулька днів отримую сповіщення, що компанія відмовила мені в співбесіді на вакансію. Ніяких пояснень причин відмови звісно ж не було. Тож цілком погоджуюсь з відгуком нижче — приберіть взагалі свої вакансії і не шукайте нікого: здається це вам не потрібно.

Владиславе, вітаю! Дякуємо за ваш відгук!

Перепрошуємо за будь-які непорозуміння, які можуть виникнути у процесі відбору. Нам дуже шкода, що ви не відчули достатнього зворотного зв’язку щодо відмови у співбесіді.

Ваш фідбек дає можливість нам пропрацювати процес рекрутингу в нашій компанії та розвиватися.

Дійшов до технічної співбесіди на позицію Java Junior Strong, пройшов етап із тестовим завданням. Хочу відзначити роботу на рівні процесу пошуку та роботи із кандидатом зі сторони
HR. Порівняно із іншими компаніями все злагоджено та відпрацьовано.
Але хотів би відзначити саме технічну співбсесіду, на якій я так і неотримав повного фідбеку по тестовому завданні, він якби був, але настільки загальний і скупий. Спантеличили питання по типу «чудово але чи сам то робив або де списав », здалося що інтерв’ю проходило саме в атмосфері недовіри до успішно виконаного завдання і намагання мене вивисти на чисту воду.
Вимоги до кандидата дещо завищені на дану позицію та не відповідають заявленим у переліку до вакансії.

Підтримали: David Malko

Андрію, добрий день!

Просимо вибачення за те, що перебіг технічної співбесіди в нашій компанії викликав у вас дискомфорт та не виправдав ваших очікувань. Ми завжди прагнемо об’єктивно та справедливо оцінювати навички кандидатів, а також давати повноцінний і конструктивний фідбек щодо тестового завдання. Запевняємо вас, що з повагою ставимося до досвіду та компетенцій кожного нашого кандидата.

Разом з командою ми обов’язково пропрацюємо ваші зауваження та переглянемо опис вакансії, щоб удосконалити комунікацію з кандидатами. Дякуємо за ваш відгук і за те, що допомагаєте ставати кращими!

Кілька днів тому намагався приєднатися до Tranzzo. Спойлер — не вдалося. Проте хочу відзначити професійність на етапі відбору.
Після першої приємної співбесіди, перейшов до виконання наданого тестового завдання. Завдання достатньо челенжеве, з цікавим підходом. Тож попріти довелося. На жаль до наступного етапу співбесіди ми не перейшли. Проте хочу відзначити, що отримав розгорнутий фідбек про виконане завдання й попередній етап співбесіди. В сьогоднішніх умовах це величезна рідкість. Приємно бачити професійну й обов’язкову успішну українську продуктову компанію! Яка ще й співробітничає з United24. Дякую за приємний досвід.

Щасти!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Героям Слава 🇺🇦
Все буде Україна ❤️

Приєдналась до Tranzzo нещодавно, проте вже готова дати фідбек щодо працевлаштування.
Залишились дуже приємні враження після співбесід.
Перша зустріч пройшла з рекрутером Артемом досить конструктивно та ефективно, змогли обговорити питання, які цікавили обох сторін. Дуже вдячна Артему за те, що постійно залишався на зв’язку, підтримував і чітко обговорював кожен наступний етап.
Друга зустріч також пройшла добре разом із тім лідом, Євгеній задавав коректні та доречні запитання :)

Від того наскільки добре злагоджений процес працевлаштування говорить у принципі про компанію. І на даному етапі я залишилася достатньо задоволеною.

Впевнена, що із Tranzzo вибудуємо дуже тривалі відносини, разом розвиватимемося і досягатимемо висот 🙌

Віко, дякуємо за теплий відгук. Приємно, що змогли забезпечити гарні умови на етапі знайомства :) Раді вітати тебе в нашій компанії, ну і попереду тільки більше 🤗🚀

нещодавно приєднався до компанії, але вже готовий поділитися своїми враженнями.

працевлаштування: пройшло швидко та прозоро. кожен з етапів відбувався за розкладом, а результат отримував навіть раніше обумовленого терміну. що варто додатково відмітити: участь керівництва компанії у співбесідах (CEO та CTO) для мене свідчить про небайдужість та зацікавленість у кращих кадрах та майбутніх колегах. окремо вдячний рекрутеру Артему за професіоналізм у супроводі мого процесу.

безпосередньо робота: панує дружня атмосфера. відчуття великого брата відсутнє: колеги відповідальні та самі зацікавлені у результаті своєї роботи. це тримає в тонусі і стимулює давати відповідний результат і зі свого боку. маю досвід фінтеху, то ж особисто для мене продукт компанії є цікавим. окремо додам позитивні враження щодо того, наскільки співпадають очікування, котрі склалися ще на етапі працевлаштування, з фактичними враженнями від роботи. це надважливо для мене (оскільки за свою карʼєру мав і зовсім інший досвід).

сподіваюся, далі тільки краще)

Дімо, дуже приємно читати такий крутий відгук, дякуємо тобі ☺️
Ми дуже раді, що маємо змогу працювати з тобою та досягати нових висот. Однозначно, далі тільки більше і краще 💪💙

Работаю в компании относительно недавно, но уже решил поделиться мнением.

Вакансию предложили в Linkedin, процесс трудоустройства проходил очень слаженно. Рекрутер Татьяна, пожалуй одна из лучших рекрутеров, с которыми приходилось сталкиваться на начальном этапе. Буквально сразу обсуждалась потребность кандидата и возможности компании, что на мой взгляд позволяет не тратить время впустую, если стороны не удовлетворяют друг друга.
Работать можно как удаленно, так и в офисе. Офис уютный, недалеко от метро. В офисе есть все необходимое, включая печеньки, фрукты и прочие ништяки за счет компании.
Коллектив приятный и отзывчивый, всегда стараются помочь и ответить на все вопросы.

В целом, впечатления очень положительные :)

Артеме, вдячні за приємні слова) Дуже раді, що входження в компанію було комфортним і ти вже за невеликий проміжок часу встиг відчути вайб команди. Попереду тільки цікавіше 😉

Надзвичайно приємно вражений процесом працевлашування, всі етапи інтервʼю проходили максимально приємно, включаючи технічне), рекрутер Тетяна завжди була на звʼязку. Хороший соцпакет та компенсація, продукт реально дуже цікавий. Компанія навіть погодилась на те, що я зі Львова, хоча шукали лише кандидатів з Києва) Це само собою говорить про те, що готові йти на зустріч працівникам та узгоджувати всі моменти індивідуально)

Віталію, дякуємо за теплий відгук 😇
Завжди готові шукати персональні підходи до кожного. Далі більше 🤗

В компанії працюють круті спеціалісти і менеджери дуже активно розвивають продукт, використовують актуальні технології сьогодення. Колектив дружній, дуже атмосферний, HR і people partners дбають про працівників)
Компанія має безліч плюшок і дозволяє максимально комфортно себе почувати на роботі.
TRZ in my heart ❤️

Юліє, дуже вдячні за теплий відгук! Раді були працювати разом з тобою, проживати робочі будні й поповнювати колекцію класних спогадів у компанії один одного. Залишаємося на звʼязку 🙌

Проработал почти 2 года, вероянто, самый сложный переход в проф.карьере на данный момент, т.к. Транззо стала частью семьи (да, клише, но мне пофиг), а условия работы всегда были супер.

Плюсы:
— комплексный и интересный продукт
— лояльный менеджмент
— ТОП техничекие специалисты (разработчики). MPT, DGB командам салют, я вас всегда буду лаффки
— соц.пакет хороший (без страховки, но как-бы... и что? ЗП позволяет) + плюшки
— HR активности (подарки на др, подарки на день родения ребенка, подарки на свадьбу и тд)
— активности по празникам (день козацтва, хеллоуин, 8 березня и т.д.)
— ультрамегакрутые корпоративы (придёте в компанию, вам расскажут)
— возможность свободно поменять проект (если есть желание)
— уровень компенсации
— самые красивые люди в Tranzzo:) [2]
— самые веселые люди в Tranzzo :) (с пост-, мета- иронией, сарказмом, блекджеком... ну вы поняли)

Минусы:
— тяжело расстаться [2]
— приоритезация задач (но когда уже уходил, вроде наладилось)
— проектный, но не продуктовый подход

Я тоже хочу отдельно выделить ребят и сказать что очень был рад с вами работать:

TRZ: Влад, Юля, Серёжа, Костя, Ваня, Рита, Ярик, Вовчик «здравья желаю», Таня-Тамара:), Юра и другие)
DGB: Даня, Тёмочка, Серёньчик, Женя, Таня, Леонид
Отделу саппорта: ВСЕМ спасибо. Вы просто невероятные! Вы тащите!
Топам и акционерам. Парни, спасибо большое, рад что вы настолько круто всё делаете.
Другим ребятам из других продуктов. Очень признателен за помощь и время на корпоратах :)

Отдельные лучи любви моей команде дизайна и руководителю Наде. <3
You know, I love you bitches, right?

Обнимаю и надеюсь что до скорых встреч в барах и на новых местах.

Спасибо Tranzzo за эти почти 2 года.
Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Из плюсов:
— интереснейший продукт;
— разнообразие проектов, никогда не бывает скучно:)
— самое лояльное и адекватное ТОП руководство;
— гибкий график;
— возможность горизонтального и вертикально роста/ перехода из проекта в проект, из отдела в отдел;
— замечательная команда:умные, интересные, активные, весёлые ребята;
— достойный уровень заработной платы;
— хороший набор плюшек : компенсация 50% от стоимости занятий, курсов, корпоративного английского;
— стремительный рост компании;
— самые красивые люди в Tranzzo:)
— отзывчивые волшебницы в отделе HR;
— самые яркие корпоративы и тусовки)

Из минусов:
— тяжело расстаться 💙

Отдельно хочу выделить Deputy CEO, Маргариту Очигаву, за ее умение строить процессы и создавать командую работу, умение предоставлять адекватную обратную связь, за безграничную ответственность в работе, умение обучаться на лету и обучать других, бизнес ориентированность и человечность.

До того как прийти в Транззо трудилась я на благо АйТи компании, где мне один раз на полном серьёзе (вообще без шуток) написала начальница следующее: «Я заметила, что ты три раза ушла на 2 минуты раньше. Не могла бы ты так больше не делать?». 2 минуты — серьёзно? Спойлер: недолго я там работала!

В Транззо дела обстоят иначе. Никого совкого режима, где за опоздание нужно писать объяснительную, а если плохо себя чувствуешь, бежать за справкой в больницу. Кстати, болеть в Транззо одно удовольствие — корзина с фруктами курьером на дом=)

В офисе всегда есть чем подкрепиться, а удобные пуфы возле окна — это вообще моя любовь.

В Транззо я узнала, что такое ДРИМТИМ. Оказалось, что это моя команда. Love you guys!

Ещё здесь крутые тимбилдинги и корпоративы — с размахом я бы сказала. Если выезд на природу, то на яхте и, чтобы устрицы с шампанским. Если катать на лодках, то чтобы сотрудники сами вёслами махали ещё и сражались за первое место. Весело у нас!

Работая в Tranzzo, ты попадаешь в окружение самых добрых, заботливых и дружных коллег.
На работу хочется бежать. Здесь лучшая забота о своих сотрудниках, постоянное развитие, есть всегда чему учиться и куда расти.
Спасибо за шанс быть частью такой крутой команды! Это бесценно!

В Tranzzo работаю около 10 месяцев.
Что из положительного стоит отметить:
— современный набор инструментов, технологий. Мы используем широкий ассортимент библиотек, языков. Нет диктаторов, которые тебе говорят — только так и никак иначе. В техническом плане свобода использовать то, что принесет результат. В общем, стек крутой.
— отношение к людям очень лояльное, относятся с пониманием к разным ситуациям в жизни! Когда потерял близкого человека — даже выдали фин помощь. Я о таком даже в больших аутсорсах не слышал! Заболел — домой тебе корзина фруктов. Круто, правда?
— в отношении финансов — рыночные ЗП, привязка к $. Компенсации 50% обедов, конференций, спортзалов, парковок.
— удаленная работа — время от времени можно работать
И еще:
— в любое время можно найти место для парковки за 0 грн!
— мы работаем на Mac, спасибо Tranzzo!
— компания покупает книги
— на кухне чай, кофе, печеньки, фрукты и на всех хватает ;)
— кстати, интервью также очень адекватное было.
Из того, на что можно было бы обратить внимание:
— хотелось бы еще страховку
— офис неплохой, но эти входы, это боль! Но это больше к Мармеладу вопросы.

Tranzzo — технический партнер Interkassa, а еще, наверное, самая крутая ИТишная команда.
Я работаю в компании профессиональных, веселых, интересных и приятных людей.
Уважение, взаимопонимание, семейная поддержка, свобода в принятии решений, вот далеко не весь перечень того, что отличает нас от других компаний. А еще разработка своих финансовых решений, продуктовое ИТ всегда более перспективно чем аутсорс. Под боком Спортлайф, компания оплачивает 50%, компенсация обедов, хорошая транспортная инфраструктура, обучение. Все инициативы коллектива поддерживаются руководством, это очень важно!)

Когда просыпаешься, и с большим удовольствием идешь на работу, говорит о многом. TRANZZO- это команда настоящих профессионалов, команда, которая смотрит в одном направлении и только вперед.
Компания стремительно развивается, заряжает своим современным подходом , и на одной волне хочется расти и достигать высот. Круто чувствовать себя частью FinTech Family.
Интересные тимбилдинги, яркая корпоративная культура, дружный коллектив, и понимание, что ты по-настоящему работаешь в DreamTeam.

Крутая компания в сфере FinTech. Очень быстро набирает обороты и активно развивает свой функционал, не упуская последних трендов рынка. Профессиональный и молодой коллектив, который активно покоряет новые вершины. Никакой бюрократии, отличный руководящий состав и корпоративная культура, благодаря которым хочется расти, развиваться и активно принимать участие во всех процессах. Ну и куча плюшек, типо комфортного офиса, пицца-пати, зала, спонтанных мини-корпоративов и т.д., которые далеко не ключевые но отлично заряжают, дарят настроение и комфорт от работы в Tranzzo.