17 квітня 2023 15:49
Попрацював в компанії 3 місяці, не спрацювались.з плюсів:— відправляють техніку для роботи— своєчасні виплати ЗП— ніяких конфліктів
з мінусів:— комунікація (в моєму випадку)
в цілому компанія виглядає непоганою.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.