Transoftgroup

Мукачево, Ужгород

26 травня 2021 16:00

Volodymyr Omelianiuk, Front-end Developer з 2019 року

Для всіх хто читає зразу скажу, що ось тут є мій 1й відгук — jobs.dou.ua/...​nsoftgroup/reviews/43986

Відпрацював в компанії більше 2х років, тому хотілось би написати деякі нові факти, які на етапі написання попереднього відгуку були невідомі.

Не дуже хотілось писати негатив, але вважаю за необхідним у зв’язку з останніми подіями на етапі звільнення.

1) овертайми — не впевнений, що на всіх проектах компанії вони присутні, але конкретно на моєму їх було досить багато. Крім того, вони не добровільні, а примусові. З цього випливає тиск з боку керівництва і нагадування в стилі «ким ти був і ким ти став завдяки нам», що в свою чергу тягне сильний моральний дискомфорт;

2) дуже негативний досвід звільнення, а саме:
— мені відмінили заздалегідь погоджену відпустку для проведення запланованої операцї;
— мені написав юрист з погрозами;
— мені не виплатили компенсацію невикористаної відпустки (хоча політика компанії, що відпустка переноситься і компенсація виплачується)

3) хотілось би подякувати всій фронт команді на моєму проекті. З вами було дуже комфотрно;

Підтримали:  Dmytro Kryshenyk Georgiy Isopenko Stanislav

Дякую, Володимире, за ваш відгук. Погоджуюся з вами, що це негативний досвід і для нас, оскільки така ситуація сталася в нас вперше.

По суті Вашого повідомлення:

По-перше, не можу не викласти прямим текстом тут ваш особистий відгук про TranSoftGroup, написаний вами в липні 2020 року:

Volodymyr Omelianiuk, Front-end Developer с 2019 года (29 июля 2020 9:31) (jobs.dou.ua/...​nsoftgroup/reviews/43986)

«Основні моменти, на які варто звернути увагу: 1) компанія швидко росте і розвивається; 2) лояльне керівництво; 3) приємні HRи; 4) хороша техніка для роботи, яка оновлюється за попереднім проханням; 5) гарні офіси; 6) медичне страхування; 7) компенсація занять спортом і обідів; 8) в офісах є кава, печиво і тд. 9) оформлення на роботу в компанії, а не на проект; 10) реальна можливість для росту».

Можна здогадатися, що дисонанс цих двох повідомлень (минулорічного й теперішнього) пов’язаний із подіями при звільненні... Але варто брати до уваги й те, що ці події спровоковані, перш за все, вашою ж поведінкою: заявою про двох тижневу відпустку, а за день до її настання — заявою про звільнення.

По-друге, відпустку вам ніхто не відміняв. Наказ про неї не був підписаний, оскільки на момент його підготовки вже поступила заява про звільнення і з’явилася виробнича необхідність передачі робіт на проекті іншому спеціалісту, як того вимагає законодавство. На жаль, ваші подальші кроки унеможливили навіть це. Тому компанія пішла вам назустріч і собі ж на збиток допомогла якнайшвидше влаштуватися на новій роботі.

По-перше, для чого викладати весь мій відгук, якщо я прикріпив посилання на нього?
По-друге, варто зазначити, що мій перший коментар, як і більшість інших були написані за вашим проханням.
По-третє, коротко по всьому, що ви написали:

Цитую «Але варто брати до уваги й те, що ці події спровоковані, перш за все, вашою ж поведінкою: заявою про двох тижневу відпустку, а за день до її настання — заявою про звільнення». Якою двохтижневою відпусткою? Це дуже смішно) Заява на відпустку була на 3 дні.
Крім того після написання заяви на звільнення я пояснив своєму безпосередньому керівнику і керівнику департамента про причини звільнення і ситуацію в цілому, на що не отримав жодних заперечень, окрім побажання щоб я залишився ще на місяць (на що я відповів, що не можу так як прийняв вже пропозицію від іншої команії). Питання про відпустку взагалі не піднімалось. Ця розмова сталась за день до скасування відпустки.

Цитую «По-друге, відпустку вам ніхто не відміняв». Звучить насправді смішно, тому, що її скасували ввечері останнього робочого дня перед нею, через день після написання заяви на звільнення. До того я 2 рази питав і вона була в силі.

Цитую «Тому компанія пішла вам назустріч і собі ж на збиток допомогла якнайшвидше влаштуватися на новій роботі» Це взагалі абсурд, мені компанія допомогла влаштуватись на новій роботі, пішла на зустріч? Напевно тим, що після того як мені скасували відпустку в перший робочий день мені сказали, що звільняють мене заднім числом?)

Цитую «По-третє, вам повністю було виплачено компенсацію за невикористану відпустку, знову ж таки, як того вимагає законодавство...» Тут навіть коментувати не хочеться, бо це суцільна брехня. А виправдовувати такі вчинки дуже низько.

Цитую «По-четверте, овертайми є всюди, де є командна праця на результат. За цю роботу ви завжди отримували оплату.» Ви не можете говорити, що овертайми є всюди, бо ви цього не можете знати. А навіть якби були, то я вас запевняю, що немає овертаймів ПРИМУСОВИХ по 200 годин в місяць протягом 4 місяців.

Цитую «І останнє, дякуючи колегам на проекті, не забувайте, що колеги — це і є компанія...» Я подякував людям, з якими працював кожен день більше 2х років, бо з цілою компанією разом я не працював.

Окрім цього всього я б міг повикладати всі скріншоти переписок (з керівництвом, юристом, бухгалтером та ін.) на підтвердження кожного свого слова, але не стану цього робити. Залишаю це на вашій совісті. Успіхів.