TRANSOFTGROUP

Киев, Мукачево, Ужгород

Я можу перераховувати багато плюсів, які ви отримаєте працюючи в корпорації — TranSoftGroup, але не буду цього робити, так як плюсів багато і всіх напевно не перерахую, через людський фактор. Плюс, не хочеться у декого із Вас викликати відчуття що стільки плюсів не може бути в реальному світі, на реалній роботі. Ні, може, але за це потрібно платити, платити відповідальністю, наполегливістю, готовністю розвиватися і вирішувати складні питання. Якщо Ви готові платити таку ціну, то Вам тут будуть раді і осиплють Вас плюсами, в достатній кількості.
Рекомендую !

Поддержали: Roman KrutAlina Tsitsei

TSG — корпорація, яка розвивається швидкими темпами. Варто відмітити, що, поряд з гідною та своєчасною оплатою праці, тут діють, між іншим, щомісячні надбавки за підготовку кадрів та взаємодію на проекті, також запроваджена система бонусів за порекомендованого працівника.
Якщо стисло: сучасні офіси, гнучкий робочий графік, комплексні обіди, чай, кава, печиво) і т.д., корпоративи, тімбілдинги, компенсація оплати спортзалів, соціальний пакет, безкоштовні курси англійської мови. Компанія здійснює також безоплатний трансфер окремих працівників Ужгород-Мукачево-Ужгород. От-от відкриється медичний кабінет в центральному офісі у Мукачеві, де сімейний лікар обслуговуватиме працівників компанії та членів їхніх родин. На черзі планується відкриття масажного та перукарського кабінетів.

Поддержали: Юрій ЧомолякAlina Tsitsei

Основні моменти, на які варто звернути увагу: 1) компанія швидко росте і розвивається; 2) лояльне керівництво; 3) приємні HRи; 4) хороша техніка для роботи, яка оновлюється за попереднім проханням; 5) гарні офіси; 6) медичне страхування; 7) компенсація занять спортом і обідів; 8) в офісах є кава, печиво і тд. 9) оформлення на роботу в компанії, а не на проект; 10) реальна можливість для росту.

Я працюю в TranSoftGroup 3 роки. Прийшов на роботу без ніякого досвіду в сфері IT. За 3 роки (1 рік з яких я пропрацював як Magento 2 QA Engenier і 2 роки як PHP developer) можу сказати, що якщо у вас є бажання то компанія надає можливість зростати професійно. За цей час компанія виросла більше ніж в 2 рази по різноманітності проектів та кількості працівників. І це легко пояснити. Люди які приходять в компанію розуміють, що в них є можливість втілювати креативні думки та ідеї і це все поруч з дружнім колективом, який являється головною причиною, чому я не думаю про зміну компанії. Мої знайомі називають Мукачівський офіс «Другим всесвітом» де все по іншому в порівнянні з оточуючим середовищем і я не можу з ними не погодитись.