2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював JS програмістом в PlayWorks в 2019 році. Приємна компанія. Адекватний менеджмент та команда.

Сделала тестовое для них 13 августа. Сегодня 26 сентября — ответа нет. Периодически кормили завтраками, у них не было времени посмотреть 2 картинки. Тестовое ушло вникуда, жаль потраченого времени. Безответственные люди

Підтримали: Pavlo Nedoschak

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії PlayWorks