Traffic Squad

81...200 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Одна з небагатьох компаній в ніші Affiliate marketing, яка інвестує в розробку власних рішень. Працюю більше року і керуюю розробкою одного з таких продуктів. Це допомагає розвивати не лише компанію в цілому, а вносить суттєві зміни в індустрію загалом. А це вже капець як потужно. Мало яка компанія може таким похвалитись.
Дуже задоволена підходом с-левела до роботи, відчуваю безмежні можливості для росту та вагому підтримку, як від власної команди так і від компанії загалом :) Ми проводимо навчання по напрямкам, які цікавлять співробітників, благодійні аукціони, збори і виїзди, забіги і інші соціальні заходи. Мені важливо сходитись з командою цінностями і баченням, і з TS це 100% попадання.

У TS я працюю більше року і перше, що хочу сказати — дякую за можливість бути та працювати разом.
TS для мене це більше, ніж компанія. Це мама з татом, які роблять все, щоб тобі було найкраще. Я дуже кайфую від команди і окрім того, що тут круті фахівці, з цими людьми хочеться проводити час поза роботою!
Ще хотів би зазначити, що TS активно допомагає ЗСУ та людям, близькі яких воюють проти орків та продовжує допомагати донині.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.