TradeCore

21...80 спеціалістів
Белград (Сербія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходил собеседование в этой компании на QA Automation.
Создавали впечатление адекватных до последнего момента.

Jun 22 — откликнулся на вакансию, рекрутер связалась со мной в тот же день.
Jun 23 — 45 минутный скрининг.
Jun 29 — второе интервью.
Jul 01 — дали тестовое, покрыть простой бекенд автотестами на cypress, времени — 72 часа.
Jul 02 — отдал готовое тестовое задание.
Jul 07 — ещё одно интервью.
... Прошёл ... месяц ...
Aug 06 — цитата: Unfortunately, this position has been placed on hold due to a recent organizational restructure within the company.

Ну Ok.

Из того, что удалось узнать: продукт — трейдинг платформа, под капотом — JS монолит, который перепиливают на C# микросервисы, чтобы мигрировать в k8s. Тесты пилят на JS в Cypress.

Підтримали: Senseye

Dear Andrey,

Candidate experience is very important to us and we will take your feedback seriously!
Thank you for being honest and transparent. If you have any suggestions how to improve it, please write to [email protected].

Jelena Stojanovic
People Operations

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.