TrackEnsure Inc.

Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Торонто (Канада)

4 відгуки

Не так давно проходив співбесіду в цю компанію на позицію Middle Manual QA.
Спочатку все стандартно — спілкування з рекрутером, уточнення деталей і тд.
Запросили на технічну співбесіду. Стандартна співбесіда — знайомство, розповідь про компанію, потім технічна частина, теорія та практичні завдання.

Майже через тиждень очікувань мені написали, что я добре пройшов співбесіду та компанія хоче запросити мене до себе та дає оффер, а також написали що всі документи надішлють впродовж двох робочих днів. Але звісно не так все виявилось просто.
На третій день мені знову пише рекрутер Світлана, та вибачається за затримку, але повідомляє, що «виникла неприємна ситуація і вони вимушені відізвати оффер». Причини були вказані типу «відбулися зміни у департаменті розробки, змінилися вимоги до набору і кандидатів» бла бла бла і що їм дуже прикро.

Це абсолютно не професійно з боку компанії, але невідомо що було б, якщо я наприклад продовжив би там працювати з таким підходом.
Висновок: даремно витрачений час, непрофесійний підхід з боку компанії. Не рекомендував би.

Добрий день, Дмитре!
Нам дуже шкода, що трапилась така ситуація, та приносимо вибачення зі свого боку.

На жаль, під час процесу рекрутменту замовник змінив вимоги щодо грейду цієї позиції, і він був змінений на нижчий за Ваш чинний. Відповідно до цього змінилися і умови співробітництва. Оцінивши Ваш реальний професійний рівень та надавши фідбек з нашого боку, було б неприпустимим пропонувати Вам інші умови, що не відповідають Вашому технічному рівню.
Це було важким рішенням, і ми розуміємо, як це може вплинути на Вас.

Ми дуже вдячні за ваш інтерес до нашої компанії та сподіваємося, що Ви знайдете відповідні кар’єрні можливості, які відповідатимуть Вашим очікуванням і потребам. Ще раз, будь ласка, вибачте за незручності, які могли виникнути через це рішення.

Дякуємо, що були на зв’язку під час процесу хайрингу, та через відгук надали нам можливість його вдосконалювати.

Бажаємо Вам професійних успіхів!

Чи працює у Вашій компанії Олена Чайка? Helen Chaika) Ця мадам не знає хто такий Product Owner і хто такий Senior Business Analyst як і що таке бізнес аналіз відповідно. @helen_ch_trackensure Маю надію, що цей персонаж — звичайний фрод.

Не так давно собеседовался на позицию Junior Java Developer в одесский офис.
Встретили меня тепло, интервьюер оказался очень приятным человеком, само собеседование прошло на ура. После чего мне дали тестовое задание, которое я сделал за пару дней, оно было не сложное и вполне соответствовало моему уровню. Так получилось, что я сделал его не так хорошо, как мне казалось изначально, мне дали фидбек, он был очень подробный, где все было расписано по пунктам, что, где и как я сделал не неправильно и самое главное, мне дали шанс доделать тестовое.

После успешного выполнения тестового задания, меня направили на какие-то курсы, о которых мне ничего изначально не рассказывали, суть их заключалась в том, что я и еще несколько человек в группе изучали саму систему (продукт) как сам сайт так и андроид приложение, так же была куча сторонней терминологии по типу что такое IFTA или что такое FMCSA и д.т. Сами курсы длятся одну неделю, если вы разработчик.
Здесь стоит написать, что не всем подойдет такой формат, сидеть неделю и зубрить информацию, которая не факт, что особо пригодится, так же возможна некоторая «невежливость» со стороны ментора, в случае, если вы дадите не совсем корректный ответ на их воспрос.

Офис достаточно ламповый, есть вид на море, находится недалеко от парка.

Общался с рекрутером данной компании. Обсуждаемая позиция — Java dev. Сначала было приятное впечатление от процессинга: общение с рекрутером, тестовое. Далее получил feedback об успешном выполнении тестового задания. Договорились на определенный день относительно тех. интервью. Сказали, что время уточнят в ближайшее время, однако этого так и не произошло.
По итогу общение оборвалось, это никак не хендлилось со стороны компании. Итог — потраченное время, соответственно оставлять его здесь не рекомендовал бы.

Здравствуйте, Артем! Приношу свои извинения, что так произошло. Все мы совершаем ошибки, я в свою очередь постараюсь, чтобы таких оплошностей в нашей работе больше не происходило.