Успішно закінчився мій випробувальний термін в Хелсі на позиції веб-тестувальника. Я не можу сказати, що це було легко, тому що проект дуже великий і потребує повного занурення в роботу на протязі всіх 8 годин робочого дня; але в той же час всі колеги та лід мого напрямку, Марія, дуже допомагали (і роблять це й досі!) мені на перших кроках, то ж я завжди знав, що отримаю допомогу в питанні, яке не можу вирішити сам.

Можу сказати точно: в Хелсі працюють класні люди, які роблять класний та дуже потрібний продукт. В додатку до цього, за свою роботу ви отримуєте винагороду достойного рівня, та ще низку інших приємних бонусів.

Радий, що став частиною цього колективу!
Рекомендую Хелсі до співпраці!

Підтримали: Nataliia Voitova

Щиро дякуємо Сергію за приємні слова, успіхів вам і надалі у роботі!

Проходила етапи співбесід на позицію QA Engineer. У цей складний і непростий час на ринку тут процеси співбесід відбулись швидко: в перший ж день написала рекрутер Наталія Войтова і організувала співбесіду, на другий день технічну (хоча Наталі пропонувала в той же день! але я обрала іншу дату). Загалом хочу поділитись, наскільки не лише професійні та софтскілові люди тут працюють, але й приємні та хороші. Окремо дякую рекрутеру Наталі, хороший висококваліфікований спеціаліст, спілкування з Наталею приємне, професійне, комунікація була якісною і чіткою.
Щодо технічної співбесіди, то Юлія Бондаренко організувала її дуже цікавою і динамічною, включаючи теоретичні і практичні завдання. Якщо якісь питання виникали, то Юлія з радістю пояснювала все дуже детально.
Після технічної співбесіди виконала технічне завдання і отримала фідбек від Наталі дуже швидко — на наступний день. В наші часи така оперативність — це рідкість.
Я дуже вдячна за цей цінний досвід, отримала лише позитивні враження і гору мотивації!

Підтримали: Yuliya DidykNataliia Voitova

Дякуємо Катерино за такий приємний відгук про наші процеси :)

Працюю в компанії на позиції Manual QA вже 3 місяці, які промайнули мов пару тижнів. Коли влаштовувався в Helsi читав відгуки про компанію і не міг повірити що в середині компанії можуть бути настільки класні відносини як в одному відділі, так і в компанії в цілому, до кого б ти не звернувся за допомогою всі стараються допомогти, навчити, розказати, показати (Окремо дякую Тоні та Валентину). Відчувається прагнення зробити класний продукт.

Наші зустрічі з HR Юлею завжди проходили в суперському настрої, спілкування було настільки легке що порою забував що влаштовувався на роботу. Тімлід QA Марія професіонал своєї справи, завжди прийде на допомогу) Дякую Маш! Вся команда QA просто якісь заряджені на позитив люди, дякую кожному, ви кращі!!

Зручні умови праці, лояльне відношення керівництва, круті корпоративи, новий офіс в Unit Sity це просто 🔥. Пишаюсь що я є частиною цієї команди, та Українського продукту.
Процес влаштування в мене пройшов за 2 тижні, було 2 співбесіди, тестове завдання, і довгоочікуваний оффер.
Щиро рекомендую цю компанію для всіх ІТ- спеціалістів!

Дякую за теплі слова, Богдане! :) І ми раді, що все склалося і працюємо над одним продуктом.

69,99 % акцій стартапу належать Київстару російського олігарха Фрідмана, якого називають одним із найбільш наближених до Путіна

biz.liga.net/...​-posle-pokupki-kievstarom

Підтримали: Igor BTechDevilRoman Denysenko

Добрий день, Богдане!
ПРАТ «КИЇВСТАР» жодним чином не долучене до керівництва поточною діяльністю ТОВ «Хелсі Україна». А серед засновників, власників та керівників Helsi відсутні особи, діяльність яких підпадає під дію ЗУ «Про санкції». Усі персональні дані користувачів зашифровані та надійно захищені.

Також маємо наголосити, що керівництво компанією ТОВ «Хелсі Україна» (Helsi) здійснюється виключно українським менеджментом компанії. Сторонні особи чи компанії не мають доступу до персональних даних, зокрема не має і ПРАТ «КИЇВСТАР». ТОВ «Хелсі Україна» є незалежним субʼєктом господарювання, керівництво яким здійснюється виключно українським офісом у м. Києві.

Посади у наглядовій раді обіймають виключно громадяни України, директором Helsi також є громадянин України, який є також співзасновником цієї компанії.

Більше того, наголосимо, що ніхто не може отримати доступ до даних користувачів, зокрема і ПРАТ «КИЇВСТАР». Усі дані зашифровані і обробляються виключно у системі Helsi, а зберігаються у дата центрі в Україні. Сторонні особи чи компанії не мають доступу до дата центру.

Робота рекрутерів джуе ккрута і оперативнa. Дуже швидко звязались зі мною (наступного дня як відгукнувся на вакансію) і призначили дзвінок. Все пройшло лайтово і не вимушено. Конкретні питання і відповіді.
Залишились дуже приєнмі післявідяуття.

Підтримали: Yuliya DidykNataliia Voitova

Іване, щиро дякуємо за відгук!

Аплаївся на вакансію DevOps. Сподобався продукт і співбесіда була цікаваю. Плани на розвиток та лід адекватні.
Юлія обіцяла дати фідбек через кілька днів, пройшло майже 2 тиждні, так нічого не написали.
Не надо так.

live long and prosper

Підтримали: Kseniia UgolnikovaYuliya Didyk

Сергію, вітаю!
Дякую за відгук, ми врахували вашу думку і зараз працюємо над вдосконаленням процесів. Вдалого дня та stay in touch!

Не знаю як працювати в цій компанії — бо не працював, але маю дивний та неприємний досвід комунікації (якщо це можна так назвати) з Юлія, Lead Recruiter. Надсилаючи своє резюме в лютому, прочитав відгук про тижневу відсутність відповіді, але не придав великого значення.
В кінці місяця написала Юлія у телеграм, уточнила пару питань і запропонувала прийти на інтерв’ю. Найближчий вільний слот часу був за тиждень. Погодився.
В день інтерв’ю зранку пише Юлія, що велике навантаження та каже, що треба перенести співбесіду. Ну ок, у всіх бувають форс-мажори. Але відповіді «на коли» переносимо так і не було. Через пару днів написав самостійно, але відповідь на питання отримав ще через кілька днів, що все ще немає вільних слотів. В цілому, тут я вже й не дуже чекав на щось. Але вирішив через тиждень знову перепитати. Та тієї відповіді досі немає.
Звісно, я можу зрозуміти високе навантаження і навіть дуже високе навантаження...але комунікація такого рівня прям вражає *facepalm*

Сергію, доброго дня!
Вдячна вам за відгук, ми вже в процесі опрацювання наших мінусів та вирішуємо питання з каналами зв‘язку для можливості надавати відповідь вчасно нашим кандидатам. Також до нас доєдналася скілова рекрутер для посилення напрямку найму.

Була рада проговорити в телефонному режимі з вами цю ситуацію. Бажаю вам успіхів та лишаємось на зв‘язку!

Працюю в компанії 3 місяці — закінчуюю випробувальний термін.
За такий, відносно короткий час, встигла помітити готовність компанії до змін — а це дуже важливо для розвитку працівників і компанії зокрема!
В першу чергу, вдячна за довіру до моїх скілів нашому СТО — Жені. Він, в першу чергу лідер! Сформовані ним команди — це дуже професійні люди, він завжди чітко ставить завдання, з розумінням відноситься до всяких нюансів, обгрунтовано підходить до вирішення питань, підтримує та допомагає у складних моментах, і що найголовніше — довіряє і завжди вдячний своїй команді. З іншим кервництвом не мала поки змоги тісно попрацювати, але виглядає, що вони всі теж відкриті та відповідальні.
Дуже дружній колектив :) Хоч сама не з Києва, але часто доходять новини про чергову піца паті, на яких явки дуже високі. Та й багато людей працюють з офісу, бо там комфортна атмосфера.
Виплата зарплат вчасна, з відпустками чи лікарняними проблем не помічала.
Продукт дуже багатофункціональний, за місяць-два не розберешся) Але дуже мотивує те, що працюєш у продуктовій команії своєї країни.
Тут дійсно відчуваєш свій вплив на якість та розвиток продукту та компанії взагальному. А це дуже бустить робити ще більше для продукту і компанії)

Підтримали: Yuliya Didyk

Маріє, дякуємо за теплі слова! Це дуже круто отримувати зворотній зв’язок. Будемо й надалі старатися виправдовувати твої очікування та довіру. І чекаємо на піца-паті в Києві:)

Тиждень резюме без відповіді — не компетентна робота рекрутерів або відповідне ставлення до людей.

Вітаю! Дякую за відгук. Ми завжди прагнемо забезпечити чудовий досвід спілкування з кандидатами. Дякуємо, що знайшли час, щоб донести це до відома. Ми скористаємося зворотним зв’язком, щоб зробити наші процеси кращими та пофіксити, щоб це не повторилося.
Хочу ще раз пояснити детальніше:
наразі продукт перебуває в активній фазі масштабування, тому майже в кожну команду та напрямок відкриті вакансії. Навантаження на рекрутинг дійсно високе, але ми працюємо над процесами.
З повагою,
Юлія Дідик

Працювала в Helsi два роки як Manual QA Engineer. І ці два роки були класними! Зручні умови праці, лояльне відношення керівництва, круті корпоративи та інші різні ініціативи (на жаль, мені не вдалося побувати особисто, але відгуки і фотки супер)). Команда QA дуже крута, всі завжди готові прийти на допомогу, завжди була злагоджена робота. Всі професіонали та цікаві люди) З іншими командами (аналітики, розробники, дизайнери, саппорт тім та ін.) також була приємна співпраця, швидка та ефективна комунікація. Працювати тут було одне задоволення, так як Helsi це сім’я)
Пишаюсь, що була частиною такого крутого продукту. Працювала б і далі, якби не переїзд в іншу країну...
Тож, рекомендую цю компанію! Я отримала крутий досвід)

Всім привіт’!)
Приєднався до команди Helsi на позицію Junior QA Engineer. Прийшов без досвіду, але з великим бажанням працювати та вдосконалюватись.
Helsi — дуже крутий продукт, над яким працюють розумні, талановиті та приємні люди. За період випробувального терміну були мільйони питань, на які я завжди отримував оперативно відповіді та в загалом допомога була максимальна, випробувальний термін пройшов на УРА)

Дуже вдячний всім командам, з якими була можливість працювати, за допомогу в розв’язанні різних питань, проблем, за гарне і поважне відношення один до одного. Приємно працювати з людьми, які орієнтовані на результат та розвиток!

Окремо по команді QA.
Кожен раз, коли згадую команду, в середині тільки теплі та приємні відчуття. Тіма згуртована та дружня. З’явились нові друзі та добрі знайомі, команда завжди приходила на допомогу, підтримка максимальна. Анна Бондарчук (QA TL) — розумна, працьовита, весела людина! Багато нових знань отримав та вдосконалив навички завдяки Анні. Дуже вдячний за допомогу, навчання, підтримку)

Керівництво компанії лояльно відноситься до працівників, з повагою та зацікавленістю. При зверненні з любим питанням, можна бути впевненим, що будеш почутий і будуть зацікавленні в вирішенні питань/проблем, дуже задоволений)

Завжди буду згадувати Helsi тільки з приємними емоціями, всім дякую!)

Підтримали: Yuliya Didyk

Пропрацював в компанії більше року на позиції Junior QA Engineer. З щирою радістю згадую про часи роботи в компанії:)
Компанія дає дуже гарний базис та фундаментальні знання для тестувальників, та можливості для їх застосування. Також варто згадати дуже дружній колектив та колег(якщо б я й міг десь сказати, що працював в dream-team, то це було тут:) ), які завжди прийдуть на допомогу та пояснять незрозумілі аспекти роботи. Дуже мотивувала до роботи відсутність жорсткої ієрархії в колективі — ти завжди можеш звернутись до будь-кого з колег, незалежно від відділу та посади, і тобі завжди допоможуть у вирішенні будь-яких питань:)

Цікавості в роботі додавав той факт, що проекти компанії доволі сильно впливають на соціальне життя людей, що додає тобі відповідальності в роботі та відчуття гордості, що ти докладав зусиль для покращення якості цих проектів, та, як наслідок, покращення комфорту користувачів.

Можу щиро рекомендувати цю компанію усім тестувальникам, та іншим працівникам сфери IT, оскільки ті знання, які ви отримаєте, працюючи тут — безцінні:)

Работала в Helsi 2года на позиции Qa и с уверенностью рекомендую компанию, особенно тем, кто только начинает свой путь в Qa, так как здесь и поддержат и подскажут и научат и сделают из вас самостоятельного специалиста.
Интереснейший и очень значимый для страны проект, который продолжает развиваться с большой скоростью и особенно актуальный в нынешнее время.
Идеально выстроенные процессы, легко ориентироваться в проекте. Множество тестовой документации и всего, что нужно для комфортной работы.
В компании очень крутые специалисты, по-настоящему вовлечённые в общее дело, потому работать со всеми было в удовольствие. Благодарю каждого за приобретённый опыт.
Было классно!

Робив для даної компанії тестове завдання, на позицію UX/UI дизайнера, але відповіді так і не отримав, хоча пройшло уже більше місяця. У результаті потрачений час на виконання завдання, та нуль фідбеку від компанії! Обідно оскільки дана компанія покладала надії, і я хотів у ній працювати!

Зв’язався зі мною тім лід компанії, пояснив ситуацію, виявилось що вакансія була закрита, хоча чомусь лист на пошту від hr мені прийшов. Тим не менш фідбек я отримав і досить розгорнутий, адже ми зідзвонились, і пробіглись повністю по завданню. Стосовно помилки «shit happens», а в подальшому рекрутерам слід бути уважнішими. Павлові спасибі за фідбек!)

Работал в компании на позиции junior QA , и эмоций положительных — море. Это был мой первый опыт работы на позиции QA , та и вообще в IT , но ребята, мое почтение, первые 2 недели ходил шугался всех(зря) привыкал, и все такое, знакомился с системой, с компанией и командой в целом, в общем быстро вник (не без помощи ментора и по совместитеьству самого топового QA лида — Юли :) В общем продукт оказался очень интересным и реально значимым, отношение к нему, у всех кто с ним работает очень чувственные, это не продукт, а маленькое дитя, и отношене к нему намного больше чем просто проект над которым работаю. Все с кем приходилось общаться это позитивные, открытые к разговору и знающие ответы люди — профqесионалы своего дела . В общем и целом, уходя испытывал очень большую грусть и печаль, но такая жизнь, пришлось двигаться дальше, но всегда проходя мимо возвиженки или контрактовой я с радостью и улыбкой на душе вспоминаю Helsi
PS. Dont worry, be helsi ^^

Рік з Helsi :) Це саме той випадок, коли ти не працюєш «на» компанію, а коли ти відчуваєш себе частиною Команди, яка робить дуже важливу для України справу. Можливо це прозвучить «голосно» та «пафосно», але тут твориться історія країни, і лише ти вирішуєш чи ти стоїш осторонь чи приєднуєшся до Людей у яких очі горять бажанням зробити завтрашній день краще. Чудова команда в яку вливаєшся з першого робочого дня, яка підтримає тебе в будь-який момент часу
Позитивні моменти:
- Відсутнє поняття «корпоративна субординація», ти — частина команди
- Професіонали своєї справи
- Постійний розвиток та самовдосконалення
- Зручний та комфортний офіс з вкусняхами на кухні та кальяном
- Злагоджені процеси, все працює як механізм швейцарського годинника
- ЗП вчасно

Маєш бажання застосувати свої навики та вміння для створення чогось серйозного та значимо? Бажаєш зробити свій вклад в розвиток медичної системи національного масштабу? Друже, тобі в Helsi :)

Работала UX/UI дизайнером в Helsi с февраля 2018 года по декабрь 2018. Уволилась по личным обстоятельствам.
Компания нравилась по всем параметрам:
— прекрасный дружный коллектив,
— интересный проект,
— зарплату выплачивали своевременно,
— светлый офис,
— чай/кофе/кальян,
— веселые тимбилдинги.
Отношения между сотрудниками — прекрасные. Все готовы помочь, подсказать, научить. С отпусками/больничными/работой из дома проблем не было. Задач много, без дела сидеть не придется. Но это хорошо, есть возможность развиваться.

Из минусов:
— в некоторых оупенспейсах нет окон (но есть терасса с видом на Воздвиженку).

Работой в данной компании осталась очень довольна!
Советую!

Працював у helsi як UX/UI teamlead 1,5 років. Наразі продовжую співпрацювати з компанією у якості Design Adviser.

Сам проект мені відразу був цікавий тим, що helsi робить дуже корисну справу — реформує та оцифровує українську медичну систему. Маючи досвід у розробці систем електронного документообігу, я вирішив застосувати свої знання у цій новій для мене сфері і прийняв їхній офер влітку 2017 року.

Робота дуже цікава масштабом, з яким команді helsi доводиться працювати щодня. Система з 2 мільйонами користувачів-пацієнтів, тисячами лікарів, що кожного дня використовують сервіс у складних умовах української лікарні. Хороший виклик для UX дизайнера. Наприклад, за час роботи я задизайнив систему для медреформи reform.helsi.me, через яку наразі підписали декларації 12 мільйонів пацієнтів! Задачі такого розмаху не часто трапляються в кар’єрі. :) Тепер я щодня зустрічаюся з людьми, які користувалися системою, і переважно чую позитивний відгук про свою роботу.

Окремо про персонал. Команда складається з ІТ фахівців, що горять своєю справою. Приємно працювати з людьми, для яких не байдужа доля їхнього проекту. Хочу подякувати своїй команді UX/UI за класну продуктивну працю, продукт-менеджеру Я. за якісне управлінням персоналом і проектом, команді аналітиків за тусовку, програмістам за терпіння і уміння знаходити win-win ситуації, Жені Г. за натхнення та усім іншим відділам і колегам. Сподіваюся, що спільними зусиллями ми реформуємо медичну систему України до європейського рівня.

Працюю більше 6 місяців, у порівнянні із попередніми місцями роботи, всім задоволений) Повністю влився у колектив вже після першої п«янки) Багато красивих дівчат, які розбавляють чоловічу it-атмосферу)
— Прийду на роботу після обіду, чи піду з роботи з обіду, чи працюю з дому — будь ласка;
— Хочу взяти відпустку на тиждень чи пару днів, завчасно не попередивши — будь ласка;
— Задач «на вчора» у мене не було;
— Не встиг зробити таск в рамках спрінта — нічого страшного, роби далі;
— Кухня : кава, чай, інколи вкусняшки;
— Кальян, по вечорам, практично щодня;
У попередніх відгуках говорилося про затримку ЗП, я такого не застав чи моє відношення до отримання ЗП інше, але із 15 по 25 числа 100% виплата проводилась)

— підтримую відгук від «Oleh Gordienko» а саме «Отсутствует роадмап по повышению профессиональных скилов. Ну тут, сам себе хозяин, но если захочиться что-то выучить, то как минимум помогут с чего начать.»

Работал с апреля 2016 по ноябрь 2018 года. За время работы занимался разными задачами, что поспособствовало личному развитию, как специалиста. Что больше всего мотивировало, то что компания занимается реформированием этой несчастной совковой системы в медицине. Приятно, когда твоя работа помогает сделать кому то жизнь удобнее.
Плюсы:
— Суппер коллектив.
— Внутренние курсы от сотрудников.
— Pазработка и внедрении новых решений
— Современный стек технологий
— Кальян в офисе
Минусы:
— Отсутствует роадмап по повышению профессиональных скилов. Ну тут, сам себе хозяин, но если захочиться что-то выучить, то как минимум помогут с чего начать.

Работаю с октября 2018 года и испытываю огромное восхищение руководством и коллективом. Компания отличная!
-З/п своевременно
-Условия работы хорошие: пятидневка, гибкий график, 24 дня отпуска, уютный офис на Воздвиженке
-Руководство вовлеченное в процесс, открытое к новым идеям
-Коллектив очень приятный. Много толковых дружелюбных, открытых специалистов!
-Работа позволяет расти и развиваться. Тимлид формируют персональный план развития, и обеспечивает всяческую поддержку. Проводятся внутренние воркшопы для повышения квалификации. Это очень мотивирует!
Нравится организация процесса работы. Хорошие и прозрачные перспективы роста — главное прилагать усилия к работе и развиваться.
С удовольствием прихожу на работу!

Работаю в Helsi с 2018 года на должности координатора внедрения проектов.
Очень нравится системность: настроены все процессы, каждый знает свою зону ответственности.
Коммуникация на высоком уровне, микроклимат комфортный.
Компания двигается в одном русле, нет проблем с выполнением задач, отличное взаимодействие между отделами.
Для сотрудников созданы отличные условия:
*удобное расположения офиса;
*лояльное руководство;
*высокий уровень корпоративной культуры.
Зарплата вовремя, финансовых проблем в компании нет.
Рекомендую.

Работал с мая по октябрь 2017 года. Все было круто, пока не начали задерживать выплату зарплаты.
Плюсы:
— хороший коллектив
— свобода в разработке и внедрении новых решений
— современный стек технологий
— кальян в офисе
— терасса
Минусы:
— задержка зп до 2х месяцев, при этом руководство по этому поводу особо не парилось. Приходилось напоминать. В ответ обычно звучало «в пятницу» и «все будет хорошо».
— после прохождения испытательного срока продолжал получать «испытательную зп». От руководства отговорки, что в бухгалтерии что-то напутали и обещания выплатить все, что должны. Не выплатили.
— в моем оупенспейсе не было окон. Вообще.

Upd: Был очень удивлен, когда руководство Helsi через какое-то время после моего увольнения связалось со мной и выплатило все задолженности по ЗП, при том, что могли просто забить на это. В общем молодцы :)
ПыСы судя по отзывам тех, кто сейчас там работает ЗП больше не задерживают.