4 вересня 2022 22:30

Valentyn Pyrohov, QA Engineer в airSlate

Всім привіт’!)
Приєднався до команди Helsi на позицію Junior QA Engineer. Прийшов без досвіду, але з великим бажанням працювати та вдосконалюватись.
Helsi — дуже крутий продукт, над яким працюють розумні, талановиті та приємні люди. За період випробувального терміну були мільйони питань, на які я завжди отримував оперативно відповіді та в загалом допомога була максимальна, випробувальний термін пройшов на УРА)

Дуже вдячний всім командам, з якими була можливість працювати, за допомогу в розв’язанні різних питань, проблем, за гарне і поважне відношення один до одного. Приємно працювати з людьми, які орієнтовані на результат та розвиток!

Окремо по команді QA.
Кожен раз, коли згадую команду, в середині тільки теплі та приємні відчуття. Тіма згуртована та дружня. З’явились нові друзі та добрі знайомі, команда завжди приходила на допомогу, підтримка максимальна. Анна Бондарчук (QA TL) — розумна, працьовита, весела людина! Багато нових знань отримав та вдосконалив навички завдяки Анні. Дуже вдячний за допомогу, навчання, підтримку)

Керівництво компанії лояльно відноситься до працівників, з повагою та зацікавленістю. При зверненні з любим питанням, можна бути впевненим, що будеш почутий і будуть зацікавленні в вирішенні питань/проблем, дуже задоволений)

Завжди буду згадувати Helsi тільки з приємними емоціями, всім дякую!)

Підтримали:  Yuliya Didyk