ТОВ "ХЕЛСІ ЮА"

20 июля 21:18

Vyacheslav Sytailo, QA Engineer в Maxpay

Пропрацював в компанії більше року на позиції Junior QA Engineer. З щирою радістю згадую про часи роботи в компанії:)
Компанія дає дуже гарний базис та фундаментальні знання для тестувальників, та можливості для їх застосування. Також варто згадати дуже дружній колектив та колег(якщо б я й міг десь сказати, що працював в dream-team, то це було тут:) ), які завжди прийдуть на допомогу та пояснять незрозумілі аспекти роботи. Дуже мотивувала до роботи відсутність жорсткої ієрархії в колективі — ти завжди можеш звернутись до будь-кого з колег, незалежно від відділу та посади, і тобі завжди допоможуть у вирішенні будь-яких питань:)

Цікавості в роботі додавав той факт, що проекти компанії доволі сильно впливають на соціальне життя людей, що додає тобі відповідальності в роботі та відчуття гордості, що ти докладав зусиль для покращення якості цих проектів, та, як наслідок, покращення комфорту користувачів.

Можу щиро рекомендувати цю компанію усім тестувальникам, та іншим працівникам сфери IT, оскільки ті знання, які ви отримаєте, працюючи тут — безцінні:)