Pics.io

Харків, Нью-Йорк (США)

Хоча я зовсім нещодавно приєдналась до команди Pics.io, цього часу вистачило щоб зрозуміти що компанія охоче забезпечує всі можливості як для професійного, так і для особистого розвитку.

Я працюю копірайтером та, насправді, беру участь у багатьох різних процесах і виконую різні завдання. У мене є доступи до всіх необхідних інструментів (включаючи платні) щоб розвиватись, вчитись новому щодня і втілювати свої ідеї. Усі мої колеги завжди підтримують нові ідеї та пропозиції та допомагають у їх втіленні.

Підтримали: Антон Крохмаль

Привіт! Я працюю в Pics.io на позиції QA інженер. Я свічер, і це моя перша робота і перша компанія в IT. Можна сказати — кохання з першого погляду)
Якщо почати з інтерв’ю — то атмосфера була дуже дружелюбною, питання ставились по факту, і взагалі, можу сказати, що я відчувала себе ніби просто за бесідою з роздумами, а не як на стрес-екзамені.
Процес онбордингу добре налаштований, був час поступово ознайомитись з продуктом, і познайомитись з кожним членом команди.
Щодо команди — то просто пісня. Всі привітні і відкриті, допоможуть, підкажуть, навчать чогось нового. З негативом за весь час я ні разу не стикнулась. Всі професіонали свого діла, у всіх одна ціль — зробити наш продукт найкращим, тож кожен дуже відповідально ставиться до своєї роботи.
Також дуже важливо, що я розвиваюсь в цій компанії. Спершу, я сюди прийшла як мануальний тестувальник з базовими знаннями в автоматизації, тобто в перспективі хотіла бути General QA. І на сьогоднішній момент я працюю в компанії 3 місяці і вже пишу автотести)
Взагалі, все, що я очікувала від нової роботи — виповнилося саме в Pics.io: крутий продукт, розвиток, люди, довіра, атмосфера

Всім привіт!
Вже майже пів року працюю в Pics.io на позиції SEO менеджера. Хоч по факту займаюсь різними каналами маркетингу, і це не аби який плюс.
Почну з процесу найма. Його можно описати двома словами — швидко та легко. Від першого контакту до офера пройшов тиждень. Спілкування було невимушене і зовсім нічого не напружувало.
Онбордінг — майже так само. Дуже зрозумілий та без поспіху. Хоч продукт і складний, але після онбордінга ти вже починаєш розуміти що і до чого.
В компанії все дуже відкрито. Ти завжди знаєш хто чим займається, і всі завжди відкриті до допомоги, якщо ти її потребуєш.
Максимальна свобода дій. Тобі тут довіряють. Немає якого мікроменеджменту, трекінгу часу чи ще чогось. Головне, щоб ти розумів свої цілі та йшов до них.
Зростання. Я прийшов на позицію SEO, але вже за 2 місяці почав займатись значно ширшим спектром задач. Компанія відкрита до будь-яких ідей, це дуже круто і дуже не звичайно. І завдяки цьому ти отримуєш не аби який професійний буст.
Окремо хочеться відмітити професіоналізм як менеджменту так і інших співробітників. Усі колеги дуже круті та на своїх місцях.
І найголовніше, незважаючи на віддалену роботу в цей період, в команді дуже затишно.

Негативних сторін не виявив за цей час.

Працюю в Pics.io на позиції Project Manager.
Після аутсорс компанії, хотів потрапити в український продукт.
В перші дні роботи звернув увагу на поставлені процеси, квалифіковану та зрілу команду, кожен робить свою задачу і відповідає за її результативність.
Тут є повна довіра та свобода на прийняття рішень, методи виконання задач та їх приорітетність — говорю не тільки за задачі для проджекта.
Найголовніше, на мою думку, що вся команда залучена в процеси та орієнтується на загальнi цілі: дизайнер може дати поради для маркетинга, саппорт приносить ідеї для продакт відділу, тестувальники допомагать в процесі налагодження Delivery. Всі працюють в єдиному направленні та чітко розуміють ціль. В інших компаніях я такого не зустрічав)
Всі люди відкриті та приємні, в кожного можна запитати пораду або звернутись за допомогою.
Тут ви не відчуєте закритість відділів, всі працюють в одному процесуальному полі.
Хочу підкреслити також відкритість, чесний фідбек та менторинг від власників компанії, котрі зацікавленні в рості команди та масштабуванні напрямків.

Вакансії Pics.io