Tonti Laguna Group

Київ, Одеса

Чудовий колектив та керівники, які максимально зацікавлені в тому, щоб професійно та індивідувально розвивати тебе! Процес анбордингу і Випробовувального періоду чітко організований і на всі питання відповідають з задоволенням та швидко). Процес адаптації проходить з цікавістю. Дуже пощастило стати частинкою такої крутої команди❤️‍🔥

Чудове місце для роботи. Працюю вже 3 місяці, повністю задоволений компанією. Надають всі потрібні інструменти, дружній колектив, цікава робота.

Дуже рада стати частиною команди:)
Класний дружній колектив, цікаві проєкти та можливість реалізовувати свої теорії без зайвої бюрократії роблять компанію дуже комфортною для роботи.
Ніхто не буде тебе зупиняти в тестуванні твоїх теорій, більш того, навпаки — гарні ідеї отримають необхідну підтримку для реалізації.
Окремо хочеться сказати про найм і онбординг — все просто, нема очікувань відповідей і наступних співбесід по тижню, досить швидко можна розраховувати на відповідь. В перші дні роботи отримуєш відповіді на всі свої питання, ніхто не залишить тебе з проблемою наодинці.

Отличное место для работы, комфортная рабочая атмосфера и дружный коллектив. Уютный офис, где можно спокойно поработать и также приятно провести время, коллеги которые помогают развиваться и не стоять на месте.

Tonti Laguna — это большая команда единомышленников. Соблюдать четкость во всем — наш девиз. Только благодаря стараниям каждого из наших сотрудников компания растет. Я горжусь тем, что являюсь частью этой системы и достигаю результатов бок о бок с умными и преданными коллегами.

Основная ценность компании — это люди, увлеченные своим делом и атмосфера, которая вдохновляет тебя развиваться и делать больше, чем тебе кажется ты можешь. Чёткая организация, интересные задачи, лояльное отношение в любом вопросе и ориентация на результат делают работу продуктивной и интересной.

Хороший коллектив, человечное отношение руководства, хороший, просторный офис.

Вакансії Tonti Laguna Group