Tonti Laguna Mobile

21...80 спеціалістів
Київ, Одеса

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в TLM почти год и вот минимум 3 причины, по которым мне нравится здесь работать:

1. Большой выбор проектов под iOS, Android, Web. Можно подключиться к уже имеющимся или реализовать новые идеи.

2. Все коллеги — спецы своего дела. А из-за серьезного отбора, текучка минимальная.

3. Возможность работать удаленно или в офисе.

Если вы не настроены серьезно работать, то карьера в TLM или в любой другой компании Netpeak вам вряд ли подойдёт :)

Работаю в компании iOS разработчиком уже более года. Устроиться работать в TLM довольно таки непросто, но если вам это удастся вас ждет очень интересное приключение по разработке различных мобильных приложений с командой профессионалов, а компания предоставит вам все необходимые для этого ресурсы.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.