ТМСофт

21...80 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компания занимается разработкой Enterprise-системам в сфере железнодорожных грузовых перевозок. Системы промышленные активно изменяющиеся и с ними работают 24 часа в сутки, что делает работу интересной и ответственной. Дружный коллектив и удобное месторасположения офиса.

Команда міцна. На підприємстві існує всебічна підтримка. Нікого не кидають один на один з проблемами. Проекти потребують уваги та відповідальності. Компанія вирішує широке коло питань. Для роботи в компанії необхідно мати навички хоча б в одному з напрямів: .Net, ASP.Net, C++, COM, Oracle PL/SQL, JS, QA, Manual testing, дизайн тощо

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.