tlvGenerator

Киев, Львов, Винница, Тель-Авив (Израиль)

16 августа 13:20

Serhii Vedmediev, Flutter Developer

Якщо ви з тих людей, хто вважає адекватним сплатити розробнику його витрачений на тестове завдання час, то ця компанія не для вас. Вдавитись за 22$ тут готові настільки, що закінчують інтерв’ю принципово на цьому моменті. Або ви прогнетеся і будете робити для них безкоштовне тестове, або вас реджектнуть ще до початку технічної співбесіди. Людям, що цінують свій час у цій компанії не раді.

Поддержали:  Ярослав Характерник

2 комментария

Сергей, мы ищем людей, которые хотят у нас получать зарплату, а не получать платные задания.
Я остановил интервью, за ваше отношение и предвзятость и "оборвал"(поблагодарил за) интервью после вашего высокомерного высказывания о человеке, которого вы даже не знаете, а не после отказа делать тестовое бесплатно.
Мы уважаем ваше решение выполнять платные тестовые, но мы не должны подчиняться вашим требованиям и менять процессы под вас.
Не расстраиваетесь что мы вам не дали тестовое, у нас другие цели.

Ага, з усік куточків тільки і чую яка крута компанія у вас. Найкращі умови праці на ринку, то не дивно що я так сильно хотів до вас потрапити. Впевнений через 2 роки зможемо побачити тлвгенератор у топі найкращіх роботодавців України! Дякую за сильну та незламну позицію.