Titanium Technologies Ukraine

Черкаси

Я працюю в Titanium Technologies на позиції Recruitment Sourcer 8 місяців і з впевненістю можу сказати, що це найкраща команда ever! Увесь час я постійно навчаюсь на зростаю професійно. А головне я відчуваю підтримку менеджменту, тому це звісно мотивує ставати кращою. Колектив однодумців та постійна мотивація — це все про Titanium. Крім цього компанія надає дійсно круті бонуси. Я скористалась Hardware бонусом і оновила свій девайс. А наші тімбілдинги та традиційні Office days мені здається обожнюють всі))) Особисто я рада бути частиною Titanium Technologies!
А якщо ти за цікаві задачі, челенджі, відкритість, свободу та рівність — приєднуйся до нашої команди. Go far together!

Підтримали: Tetiana Bondar

Пропрацював в компанії 3.5 роки
За цей час змінив 2 коротко строкових проекта і 2 довгосторокових проекта в середині компанії.
Отримав найкращий досвід роботи. З особистих досягнень (те що залишиться із мною)
— знайшов багато друзів і однодумців
— прокачав англійську з B1 — B2+ (дуже багато спілкування на англійську кожного дня)
— отримав ціний досвід роботи із клієнтом
— технічно виріс на декілька позиції
— Отримав багато різноманітного досвіду який повязаний із тім лідсвом, вирішення проблем і багато іншого

Саме цінне це колеги які завжди можуть підстрахувати, дати рекомендацію із сторони і вразі чого допомогти. Колектив дуже дружній тому корпоративи завджи проходять цікаво. Після робочого часу збираються на всякі активності по інтересам (настолки, спортзал, бокс, подорожі ...)

Плюс що в компанії можна говорити на теми які особисто Вас хвилють і вони виносяться на обговорення питання вирішуються в робочому порядку і на зміну ставлення не впливає. Тому компанія постійно розвивається і росте з потребами колективу.

Ще плюс в компанії висока планка корпоративної культури.

Все чесно і прозоро. Якщо не зрозуміло чи сумніваєтесь завжди можна уточнитти і отримати розгорнуту відповідь.

Взагалі в компанії багато плюшок всі не перерахую.

Підтримали: Tetiana BondarOleksandr G

Проработал я здесь примерно 2 с половиной года разработчиком.
Ну что могу сказать, компания хорошая во всех отношениях. Коллектив дружный, доброжелательный, приветливый, весёлый, всегда прийдут на выручку. Культуру общения стремятся поддерживать на достаточно высоком уровне.
Я работал в офисе в г. Черкассы(+удалёнка), так что могу сказать еще насчёт этого офиса — офис уютный, тёплый, чистый и в нём царит мирная, добрая атмосфера, расположение офиса довольно удобное, также сюда сейчас доставляют бесплатные обеды для сотрудников(по желанию).
Аж жалко отсюда уходить, буду скучать по этому месту, по людям...
...Но меня не устроил проект и вот я ухожу, хоть это и морально не легко мне даётся.
Расставание с компанией также прошло мирно-спокойно.
Нигде не обманули, все выплаты всегда были вовремя.
Так что рекомендую данную компанию для сотрудничества :)