Tipstery

21...80 спеціалістів
Харків

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Могу с ответственностью сказать, что Tipstery — это команда специалистов, в которой вам позволят реализовать все свои профессиональные амбиции и помогут расти как специалисту.
Разработка совершенно уникального и интересного проекта — это вызов для людей, которые любят свою работу, уверены в своих силах и не боятся трудностей.
А дружный коллектив никогда не даст скучать!
Как сотрудник Tipstery считаю, что мне повезло стать частью этой команды.

Підтримали: Aleksandr Bondarenkoanonymous

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.