3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мав нагоду проходити співбесіду в дану компанію. Залишилися негативні враження. Інтерв’ювер під час співбесіди почав курити.
На мою думку це неповага до людини і не професійно.
Я вважаю, що 1 год модна потерпіти.

Підтримали: Dmytro Nakonechnyi

В’ячеславе, доброго дня.
Дякую за ваш фідбек і за ваш час. Проект, на який вас співбесідували, був за outstaff моделлю, це був інтерв’юер зі сторони замовника. Згоден, це непрофесійно.

Ми вже наголосили на етичних нормах поведінки при проведенні співбесід компаніям-партнерам.

Ще раз дякую, ви допомагаєте нам стати кращими.

Мирного неба вам.

Хочу залишити відгук про Timelycode.
Було дуже приємно посілкуватись зі справді професійними робітниками, такими як: СЕО(Дмитро), СТО(Тарас), та ПМ(Тарас).
Нажаль змушений відмовитись від співпраці за власними обставинами.
Від себе рекомендую проходити співбесіди в цій компанії та бажаю їй успіху та розвитку в майбутньому.

Підтримали: Dmytro Nakonechnyi

Працював з TimelyCode протягом 3.5 років. В компанії дуже хороший колектив та адекватний менеджмент. Якщо оцінювати баланс критеріїв, то тут однозначно він є. Дуже комфортно працювати зі всіма, відсутність бюрократії, і є хороший розвиток.
Це була 2га моя робота в IT і третя довготривала після закінчення університету.
Тому якщо розглядаєте партнера для комфортної і продуктивної роботи — то TimelyCode однозначно мій Top, і можу її сміло рекомендувати!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.