2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Хочу залишити відгук про Timelycode.
Було дуже приємно посілкуватись зі справді професійними робітниками, такими як: СЕО(Дмитро), СТО(Тарас), та ПМ(Тарас).
Нажаль змушений відмовитись від співпраці за власними обставинами.
Від себе рекомендую проходити співбесіди в цій компанії та бажаю їй успіху та розвитку в майбутньому.

Підтримали: Dmytro Nakonechnyi

Працював з TimelyCode протягом 3.5 років. В компанії дуже хороший колектив та адекватний менеджмент. Якщо оцінювати баланс критеріїв, то тут однозначно він є. Дуже комфортно працювати зі всіма, відсутність бюрократії, і є хороший розвиток.
Це була 2га моя робота в IT і третя довготривала після закінчення університету.
Тому якщо розглядаєте партнера для комфортної і продуктивної роботи — то TimelyCode однозначно мій Top, і можу її сміло рекомендувати!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Timelycode