22 січня 2025 11:18
Двічі проходив технічне інтерв’ю до компанії. В обох випадках відповідав чудово, витратив немало часу на співбесіди, але жодного фідбеку не отримав, крім стандартної відписки. Останнього разу усі співбесіди трекалися за допомогою ШІ, хоча попередньо про це ніхто не попереджав, просто ставили перед фактом, що будуть записувати кожне слово.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.