23 липня 2019 10:17

Юрій Мілявський, Data Scientist

Працюю у ThredUP з початку 2019 року, я data scientist. В цілому колеги вже все тут добре описал, я хочу сфокусуватись на специфіці data science команди. Ми працюємо не над «тасками», а над проблемами, які треба вирішувати, щоб компанія розвивалась. Залученість у життя компанії дуже велика, ми маємо унікальну можливість безпосередньо впливати на те, які рішення приймаються на найвищому рівні, до нас прислухаються, часом сперечаються. У нас мабуть найбільший рівень комунікації з колегами з Сан-Франциско, щовечора по декілька мітингів. Ми будуємо моделі машинного навчання (по ціноутворенню, маркетингу, прийому/відхиленню товарів, життєвому циклу речей та користувачів) та займаємось фінансовою аналітикою даних, прогнозуванням та пошуком закономірностей, інсайтів. У нас є big data — велике «звалище» даних на S3 і чималенька база даних на Redshift. Працюємо переважно через Spark, найпоширеніша мова для моделювання — python, але ніхто не обмежений у виборі інструментів. Дуже складних супермодних моделей глибинного навчання поки що не будуємо (ну принаймні я про себе кажу), але думаю, все це ще попереду. Крім моделювання, тісно співпрацюємо з дата інженерами та розробниками для реалізації своїх моделей, зараз рухаємось в бік такої інфраструктури, щоб дата саєнтисти все своє впроваджували самі. Це дуже корисний досвід, для мене принаймні. Роботи багато, крім основних проточних проектів постійно виникають додаткові короткострокові задачі по аналізу даних для якогось із інших проектів, аналізу успішності якихось акцій чи просто пошуку відповіді на цікаве питання, яке прийшло комусь до голови) Ось так і живемо. Сподіваюсь, дата саєнтистам та інженерам машинного навчання цей відгук буде корисний, а всім іншим раджу почитати решту відгуків)

Підтримали:  Kateryna Drozd Darina Shulga