24 квітня 2019 13:25

Oleh Bodilovskyi, ML Engineer с 2018 года

Після аутстаф/аутсорс гіганта одразу відчувається різниця.

— Відкритість. Доступ до фінансової інформації по компанії. Можна переглянути прибутки/видатки, з яких джерел компанія заробляє, на які напрямки витрачає і т.п. Регулярні сесії від CEO де можна поставити запитання про поточні справи, чи майбутнє компанії.

— Графік. Те що доведеться працювати після 18-00 найбільше насторожувало, коли отримав пропозицію. Але все залежить від команди, і можна знайти зручний для себе формат. Два дні в тиждень можна працювати з будь-якого місця. + Я обрав собі графік, коли я починаю рано (з ~7), закінчую після обіду, а потім о 19 в мене дейлік з частиною команди, що в Сан-Франциско.

— Зарплатня + плюшки. Зарплатня ринкова. Додатково надаються опціони. Компанія покриває або медичне страхування, або річний абонемент в спортзал. По середам доставка їжі з ресторанів. Печиво/кава завжди присутні.

— Розвиток. Мабуть, також залежить від команди і технологій. Але в основному всі відкриті до нових пропозиції та ідей. Я займаюся цікавими речами, і робота подобається. Компанія покриває витрати на одну локальну конференцію на рік та локальні або закордонні конференції, якщо ви на ній спікер. Можна необхідні замовити книжки чи курси.

— Колектив. В колективі гарна атмосфера. На одинці ніхто не залишає, і намагаються допомогти знайти вирішення проблеми.

Компанія подобається.