11 лютого 2019 19:57

Artem Shabliy, Web Developer з 2017 року

Абсолютно нормальна компанія. Не ідеальна, але я загалом задоволений. Головний офіс у SF, там же і керівництво, менеджмент і більша частина працівників (+ невелика кількість працюють видалено і розкидані по світу).
Київський офіс стабільно росте (зараз вже близько 30 чоловік), тут майже всі — інженери.

Через різницю в часі, робочий графік сильно зсунутий в сторону ночі. Якщо ви жайворонок, то мабуть, буде важко. Також, як результат, багато вечорів будуть зайняті (залежно від команди, від 1-2 до 4-5 днів на тиждень ви будете зависати на мітингах у вечірній час). У вівторок і четвер прийнято працювати з дому (як в Києві, так і в SF), втім іноді, за необхідності, можна і в інші дні скіпнути відвідини офісу.

Відпустки формально безлімітні. Але політика така, що тобі має бути соромно їх брати: «поки ти відпочиваєш, хтось же має прикривати тебе і робити твою роботу». Якщо ходити надто часто і надовго, то спочатку скоса будуть дивитися, а потім попросять на вихід. Краще ходити короткими блоками. По факту за півтора роки роботи в компанії я: одного разу брав 2 тижні підряд, одного разу 1 тиждень, + іноді додатковий вихідний в п’ятницю, + скоро йду ще на 1 тиждень.

Колектив адекватний, ставлення до працівників хороше (але якщо жорстко накосячити — виставлять на мороз). Зарплату платять, страховку забезпечують, нерідко організовують невеликі тім-білдинги (типу картингу), рідше (зазвичай коли приїжджають колеги з Америки) організовують щось грандіозніше. Хоча назвати колектив дружною і згуртованою сім’єю не можна — просто робочі стосунки.

Один-два рази в рік всі їздять в Штати у відрядження на 2 тижні (з візою допомагають).

Останнє — технології: тут по різному. Проект старий, тому тут є і великі моноліти з кодом, який писався 100 років тому, і ніхто не знає що він робить, так і модні мікросервіси з кубернетісами. Загалом прийнято писати хороший тестований код і, по можливості, рефакторити старий і поганий. Щоправда, іноді на практиці треба фічі релізити, і тому не завжди виходить робити красиво і правильно. «Якщо підгорає, але ще не палає, то хай горить».