ThinkMobiles

Ужгород

12 червня 2020 18:35

Mariia Panchenko, Copywriter

Мала неприємний досвід з цією компанією.
Влаштувалася на роботу копірайтером у ThinkMobiles на remote. Рівно в останній день першого місяця мене звільнили «заднім числом». При цьому повідомили, що закінчувати останнє завдання не треба (текст, який був готовий на 80%, і я мала його дописати за день) і заплатять вони мені лише за попередні закінчені завдання. В результаті заплатили навіть менше, 65% від місячної зарплатні. Тобто півтора останніх тижні я працювала безкоштовно. Аргументували тим, що «не мають доказів моєї роботи», хоча я надсилала текст з датою останніх змін в останній день роботи і на тайм-трекері присутні мої трекінгові дані і навіть скріншоти екрану за передостанній день роботи (в попередні дні тайм-трекінгу не було). Також заявили, що текст написаний не у строк (писався рівно 4 дні за стандартних строків у тиждень) і «не відповідає вимогам» (звісно, він же був недописаний і невідредагований).

До причини звільнення претензій не маю — в компанії запровадили тайм-трекінгову систему через софт, який вимагав доступу до усіх приватних даних, які дозволяли йому робити скріншоти екрану і тд, при цьому уточнюючи, що «приватні дані в певних умовах можуть перетворюватися на публічні». Оскільки працювала з особистого комп’ютера, цей софт є потенційно небезпечним, тому вирішила з ним не працювати. Натомість запропонувала надавати інфу з інших тайм-трекінгових програм, але роботодавець на це не погодився.

1. Ви додали скрін від 23 квітня, але забули додати скрін від від 25 квітня, коли змінили завдання на інше — над яким я і працювала в останні дні, відклавши попереднє. Додаю скрін drive.google.com/...​UXAnpG93/view?usp=sharing

2. Рісерч і тестування були завершені на 80%, і звісно ж, тижня на той момент ще не минуло.

3. Причини я пояснила чітко, готова була використовувати будь-який тайм трекер, який не порушує моєї приватності, оскільки працювала на особистому ноутбуці, а не на робочому.

4. Роботодавець зобов’язаний виплатити зарплатню за відпрацьований час, чого ви не зробили. До факту звільнення я не мала претензій, це ваше право.

Не розумію в чому зв’язок виручки hubstuff і захисту моєї приватності. У випадку hubstuff при інсталяції я мала надати згоду на надання приватних даних для використання на розсуд hubstuff, що є неприпустимим у випадку використання на приватному комп’ютері.

«доопрацювання з нашої сторони» — зокрема, додавання двох абзаців до мого тексту і публікація його під чужим іменем.

Навіть не буду коментувати ваші припущення щодо того, що я «взяла одночасно багато роботи на фрілансі і у інших роботодавців», це просто взяте з неба обвинувачення.

Я не погрожувала написанням «негативу», лише правдивим відгуком.

Заперечення на відгук:

1. Марія Панченко обманює щодо дати коли вона взяла нову таску в роботу — 23 квітня, четвер. В додатку скрін з скайпа.

2. Я попросив надати мені доступ до роботи, яку виконує Марія — 30 квітня, так само четвер (пройшло 8 днів). На написання контенту ми даємо 1 тиждень.
В роботі був відсутній порівняльний аналіз, відсутні таблиці та інші дані для написання контенту належної якості. Сам текст також не був готовий. Контент був готовий в кращому випадку на 50%.

3. Марія відмовилася використовувати тайм-трекер, хоча на початку співпраці погоджувалась і шукала причини його не використовувати.

4. Марія співпрацювала на випробовувальному періоді, в такому разі роботодавець має право звільнити будь-коли.

Щодо тамйтрекеру Hubstuff, який ми використовуємо:
1. Я не знаю як отримати доступ до персональних данних через тайм трекер і не хочу знати як.
2. Hubstuff має пристойні відгуки на Кворі
www.quora.com/...​there-any-security-issues
де підкреслюється що даний тайм трекер не використовує персональних даних.
3. В разі втручання в персональні дані користувача та їх подальшого використання даних трекером, то виробник вже б отримав штрафи і суди як в США, так і в краінах Євросоюзу.
4. Hubstuff — один із найкращих трекерів, виручка в місць складає більше ніж 750 000 доларів США щомісяця
hubstaff.baremetrics.com

З Марією ми припинили беручи до уваги сукупність нижчевказаних підстав:
1. Марія Панченко за 8 робочих днів не виконала завдання.
2. Дкякі попередні завдання потребували дооопрацювань з нашої сторони.
3. Марія відмовилася працювати по тайм трекеру

Якщо називати речі своіми іменами:
1. Марія взяла одночасно багато роботи на фрілансі і у інших роботодавців і хотіла за роботу на ставку в нас робити завдання і для них, і для нас, і тому не встигла з останньою таскою, і по попереднім робота якість почала падати.
2. Марія прекрасно розуміла, що в разі використання тайм трекеру, вона не встигне закінчити роботи для інших, тому і почала шукати причини щоб його не використовувати і почала нам погрожувати написаннями негативу в мережі інтернет.

Як роботодавець, я НЕ РЕКОМЕНДУЮ мати будь-які справи з Марію Панченко, так як дана особа обманює, шантажує, погрожує і розповсюджує неправдиві дані, до того ж роботу виконує не якісно і не дотримується обіцянок.