ThinkMobiles

Ужгород

8 червня 2016 12:15

Семен Хлибов, Tech Support в Product company

Наплевательское отношение к соискателям. Айти-школа непонятно для чего. Деньги берут, фидбека нет и реальной работы со студентами ноль. Много красивых обещаний на первом занятии. При конструктивных вопросах — уходят от ответов. Очень жаль потраченного на них времени.
Страшно не любят соискателей из Ужгорода не студенческого возраста, видимо из-за прямых вопросов.

Вітаю.
Бачу реакцію компанії через 2,5 роки тут.
Змушений сказати правда:
еур и guru it school та інших їх проекти в Ужгороді — фікція. Набір лекцій за гроші.
Готовий жо публічної дискусії, щоб довести помилковість висказаного власника найбільшої ФОП галери м. Ужгорода щожо моєго відгуку.
Олександре, ви обсудити ваші курси публічно в Ужгороді із залученням бувших мтудентів і міфічних мідлів?
Я поки у вас бачив лекції зразка минулого століття(компи ми бачили лише дома) викладача який постійно запізнюється.
Ну і «заліковмй тест» який почали раніше, бо викладач поспішав і все одно(!) привів зовсім іншого студента і голосно (напевно спецільно) дуже поганою і огидною англійською спілкувався із ним.
Ставлення до кліентів ( а стуленти це ваші кліенти і заплптили за це гроші) дуже зверхнє і майже дискрімінуюче.
Щодо працевлаштування у вас — це було одна бесіда, а не багато разів.
Будь ласка, перевірте усю інформацію, перед тим як писати факти.
Свої зобов’язання із проведення курсів ваша «організація» не виконала.
Чек «за навчання» був оплачений, щою підримати як раз тих хто хоче зірвати останню копійку зі студента і не дати иі крохи заннь і навмчок, що було обіцяно.
Навчання в thinkmobiles не існує. є само навчання за чке із аас із радістю ввзьмуть гроші.
Олеесандре, зьирацте фідбеки уважніше, а якщо зібрали — пишіть. Я попрошу багатьох ваших бувших робітників та працівників поиєднатися і надати їхній досвіл "співпраці із mobile365, thinkmobiles, guru school, qa school.

Доброго дня Семен,
1. Ти дуже хотів в нас працювати, неодноразово подавався, ми постійно відхиляли. Причина — ризики неадекватної поведінки з твоєї сторони, оскільки брали фідбеки у сторонніх людей щодо тебе.
2. Переважна більшість працівників яких ми набрали була з ІТ школи, щонайменше 250 чоловік ми працевлаштували, які попрацювавши в нас продовжували своє карєру або в нас, або в іншій компаніі.
3. Дані працівники щонайменше стали в подальшому мідлами, а дехто виріс ще більше, завдяки і нашим курсам і компаніі, які дали поштовх і перший досвід, так і завдяки своїй наполегливості і старанності.
4. Курси вели лід розробники, які мали не один рік досвіду по відповідному напрямку і завжди давали фідбек, оскільки наша мета була не заробити гроші, а набирати нових працівників з курсів.
5. У нас більшість учасників курсів з Ужгорода і Закарпатської області, щонайменше 5 людей після зони АТО, щонайменше 10 людей працювало у віці 35+.
6. Щодо грошей — курси по напрямкам ( айос, андроід і тд були безкоштовні ), базовий курс був платний, після підсумку всіх надходжень і витрат на рекламу, ми працювали ± в нуль.

Щодо жалю по потраченому часу:
Ти не нас витрачав час, а на себе, тому що повинен був вчитися, так само як інші студенти. Чомусь у більш ніж 200 хлопців і дівчат получилося вивчитись і вирости у мідлів і вище, але лише не в тебе.

Навчись брати відповідальність за своє життя і за свій витрачений час, і тоді ти почнеш виростати як інші студенти, у яких були гарні оцінки і які здавали вчасно домашні завдання і тд.

Шукаючи негатив в інших із-за своїх власних проблем — це не вихід з положення.

Бажаю тобі карєрного зростання та вирости як професіонал і з Новим 2019 роком!

І мінятися на краще :)

Семен, GURU IT School обучает студентов с целью подготовки новых сотрудников для своей компании (лучшим студентам предоставляется возможность стажировки и трудоустройства). Все преподаватели школы — сотрудники компании и хорошо знают потребности компании. Поэтому у нас нет причин не качественно проводить процесс обучения и не давать фидбеки. Одна из целей GURU IT School — способствовать развитию IT индустрии в Закарпатье, поэтому большинство курсов проводиться бесплатно.
IT — это сложная наука, и одних усилий преподавателей не достаточно (даже если вы заплатили деньги). Необходимо уделять обучению все свое свободное время, о чем мы всегда говорим на первом занятии. Возможно, по этой причине вам не удалось пройти собеседование на следующий курс. У всех студентов есть возможность доучиться и попробовать свои силы еще раз. Все в ваших руках! Спасибо за отзыв!

Підтримали: Артем Ильяной