ThinkMobiles

Ужгород

Проробив в цій компанії майже півтора року.
Залишились тільки позитивні враження!
Компанія має дружню атмосферу, професійну команду і цікаві проекти. Я отримав цінний досвід і покращив свої навички.
Рекомендую :)

Підтримали: Анна Пaщенко

За час роботи в ThinkMobiles у мене склалися лише позитивні враження.

Серед головних плюсів:
— цікаві міжнародні проекти, які дозволяють професійно розвиватися
— робоче місце (комфортний офіс в центрі міста з незабутнім краєвидом)
— топовий колектив та чудова атмосфера, без зайвої бюрократії
— вчасна виплата винагороди
— наявність всіляких плюшок (пінг-понг, кава, солодощі)

Можу тільки рекомендувати спробувати себе у ThinkMobiles!

Підтримали: Анна Пaщенко

Працював в цій компанії пів року, залишилось позитивне враження.
Гнучкий графік і лояльне ставлення до працівників, заохочення навчання і увага до розвитку. Отримав дуже багато знань зайвдяки цікавим проектам і порадам колег, за що окреме дякую.

Підтримали: Анна Пaщенко

Попрацювал в компанії маєже три роки на позиції Automation QA. Хороша компанія для старту в IT. Було кілька цікавих проектів. Інколи були таски на прокачку скілів поза проектами. Враження тільки приємні, все було добре протягом моєї роботи.

Підтримали: Анна Пaщенко

Работал несколько месяцев с ThinkMobiles удаленно. Никаких нареканий, оплата поступала вовремя, сроки разумные, в целом всё отлично. Сотрудничеством очень доволен.

Підтримали: Анна Пaщенко

Декілька місяців дистанційно співпрацював з компанією ThinkMobiles. Гнучкий графік роботи та отримання заробітної плати в день виконання завдання залишають тільки приємні враження про компанію.
Роботою задоволений!

Підтримали: Анна Пaщенко

Однозначно рекомендую ThinkMobiles! Працювала в команії близько 2 років. Загалом враження лише позитивні. Жодної затримки зп, максимальна прозорість, дружня атмосфера в колективі, гнучкість, та цікаві проекти. І до речі, ніяких затримок з виплатою після завершення співпраці:)

Підтримали: Анна Пaщенко

Мала неприємний досвід з цією компанією.
Влаштувалася на роботу копірайтером у ThinkMobiles на remote. Рівно в останній день першого місяця мене звільнили «заднім числом». При цьому повідомили, що закінчувати останнє завдання не треба (текст, який був готовий на 80%, і я мала його дописати за день) і заплатять вони мені лише за попередні закінчені завдання. В результаті заплатили навіть менше, 65% від місячної зарплатні. Тобто півтора останніх тижні я працювала безкоштовно. Аргументували тим, що «не мають доказів моєї роботи», хоча я надсилала текст з датою останніх змін в останній день роботи і на тайм-трекері присутні мої трекінгові дані і навіть скріншоти екрану за передостанній день роботи (в попередні дні тайм-трекінгу не було). Також заявили, що текст написаний не у строк (писався рівно 4 дні за стандартних строків у тиждень) і «не відповідає вимогам» (звісно, він же був недописаний і невідредагований).

До причини звільнення претензій не маю — в компанії запровадили тайм-трекінгову систему через софт, який вимагав доступу до усіх приватних даних, які дозволяли йому робити скріншоти екрану і тд, при цьому уточнюючи, що «приватні дані в певних умовах можуть перетворюватися на публічні». Оскільки працювала з особистого комп’ютера, цей софт є потенційно небезпечним, тому вирішила з ним не працювати. Натомість запропонувала надавати інфу з інших тайм-трекінгових програм, але роботодавець на це не погодився.

Заперечення на відгук:

1. Марія Панченко обманює щодо дати коли вона взяла нову таску в роботу — 23 квітня, четвер. В додатку скрін з скайпа.

2. Я попросив надати мені доступ до роботи, яку виконує Марія — 30 квітня, так само четвер (пройшло 8 днів). На написання контенту ми даємо 1 тиждень.
В роботі був відсутній порівняльний аналіз, відсутні таблиці та інші дані для написання контенту належної якості. Сам текст також не був готовий. Контент був готовий в кращому випадку на 50%.

3. Марія відмовилася використовувати тайм-трекер, хоча на початку співпраці погоджувалась і шукала причини його не використовувати.

4. Марія співпрацювала на випробовувальному періоді, в такому разі роботодавець має право звільнити будь-коли.

Щодо тамйтрекеру Hubstuff, який ми використовуємо:
1. Я не знаю як отримати доступ до персональних данних через тайм трекер і не хочу знати як.
2. Hubstuff має пристойні відгуки на Кворі
www.quora.com/...​there-any-security-issues
де підкреслюється що даний тайм трекер не використовує персональних даних.
3. В разі втручання в персональні дані користувача та їх подальшого використання даних трекером, то виробник вже б отримав штрафи і суди як в США, так і в краінах Євросоюзу.
4. Hubstuff — один із найкращих трекерів, виручка в місць складає більше ніж 750 000 доларів США щомісяця
hubstaff.baremetrics.com

З Марією ми припинили беручи до уваги сукупність нижчевказаних підстав:
1. Марія Панченко за 8 робочих днів не виконала завдання.
2. Дкякі попередні завдання потребували дооопрацювань з нашої сторони.
3. Марія відмовилася працювати по тайм трекеру

Якщо називати речі своіми іменами:
1. Марія взяла одночасно багато роботи на фрілансі і у інших роботодавців і хотіла за роботу на ставку в нас робити завдання і для них, і для нас, і тому не встигла з останньою таскою, і по попереднім робота якість почала падати.
2. Марія прекрасно розуміла, що в разі використання тайм трекеру, вона не встигне закінчити роботи для інших, тому і почала шукати причини щоб його не використовувати і почала нам погрожувати написаннями негативу в мережі інтернет.

Як роботодавець, я НЕ РЕКОМЕНДУЮ мати будь-які справи з Марію Панченко, так як дана особа обманює, шантажує, погрожує і розповсюджує неправдиві дані, до того ж роботу виконує не якісно і не дотримується обіцянок.

Работали с Thinkmobiles в 2018 году над проектами по монетизации интернет ресурсов, работали лично с Александром Соханичем. По пулу задач, наша команда выполнила первые этапы запланированных работ. На основе полученных результатов, руководство Thinkmobiles нашло решение как развивать проекты другим путем и предложили нам досрочно остановить работы. За эту часть выполненных работ компания приняла решение выплатить нам полную сумму, которая была заложена на проект и полный доход, который мы обеспечили с помощью наших методик, хотя по договору наша часть составляла только 50%. Сумма, конечно была не сумасшедшая, но все же, мы были приятно удивлены. Вот такая история.

Когда только пришел в 2014 — это была растущая компания, где к-во специалистов росло молниеносно. Было множество разнообразных проектов и возможностей для роста.
Когда к-во специалистов перевалило за 200+ начались жесткие задержки зарплаты (не меньше месяца. Часто 2. Иногда 3). Появились мутки с контрактами и односторонне жесткими условиями (есть прекрасные статьи в «плохом IT») из за чего компанию за полгода покинуло овер дофига народу. За тот период только мой отдел уменьшился с 40+ до 12 человек, а на текущий момент вроде бы остался аж 1 супер стойкий боец.
Ушел в ноябре 2017 года. Как и очень многих, дотеперь остались невыплаченными — зарплата за полтора месяца (1800 вечных), а также ЕСВ и налог за период 4-го квартала, пока еще работал у них.

Компанія починала дуже непогано, але через ставлення до працівників і затримку з виплатами втратила купу хороших спеціалістів. В 2017 році була велика «текучка» кадрів — кількість працівників зменшилась із 220 до прилизно 100 чол.. Після звільнення, абсолютній більшості працівників так і не виплатили компенсацію за останні місяць-два.

ЗП за полтора месяца так и не выплатили. Бухгалтеры как и СЕО морозятся — хорошая компания рекомендую:)

прошло полгода, но я никак не могу забыть эту компанию: то часть налога не оплатили за квартал (забыли в декларации), то есв не туда отправят :)

спустя некоторое время вопрос решен

Мені подобається працювати в цій компанії, хороший колектив, цікаві проекти, також багато різних плюшок від компанії(курси з англ., тренажерний зал, волейбол, футбол ...).

Мне понравилось работать в Thinkmobiles. Очень дружеская и теплая атмосфера, коллектив очень хороший. Во время учебы и первых проектов — переживала, но мой тимлид, коллектив и проектные команды очень поддерживали и помогали. Условия работы очень хорошие, всевозможные плюшки всё всё есть. Я там получила свой первый опыт. По поводу задержки з/п — да было пару раз, но всегда предупреждали, что, если кому-то срочно надо, то всегда пойдут на встречу, выплатят сколько надо. Мне и не только мне выплачивали, когда я просила. Когда ушла со мной полностью рассчитались, и со всеми, кого знаю, кто уходил. З/п повышают регулярно, каждые 2-3 мес. По поводу того, что практикует штрафи, больше раздули, насколько знаю, так и не ввели ничего такого. Очень благодарна за то что взяли и поверили в меня. Очень жаль, что пришлось покинуть компанию.

Підтримали: Andrianа LemkoAlexander Sokhanych

Просто візьму і продублюю ті слова котрі було написані на wiki про цю компанію.
Thinkmobiles практикує накладання штрафів за звільнення раніше певного терміну. Розмір штрафу коливається від 2 до 6 зарплат. Також від себе хочеться зазначити що є постійна затримка ЗП. Так що добре подумайте йти Вам сюди працювати чи ні. Посилання на скрін к вікі —

Чудова компанія, цікаві проекти, приємні люди, зручний офіс у центрі. Отримав багато незамінного досвіду

Наплевательское отношение к соискателям. Айти-школа непонятно для чего. Деньги берут, фидбека нет и реальной работы со студентами ноль. Много красивых обещаний на первом занятии. При конструктивных вопросах — уходят от ответов. Очень жаль потраченного на них времени.
Страшно не любят соискателей из Ужгорода не студенческого возраста, видимо из-за прямых вопросов.

Вітаю.
Бачу реакцію компанії через 2,5 роки тут.
Змушений сказати правда:
еур и guru it school та інших їх проекти в Ужгороді — фікція. Набір лекцій за гроші.
Готовий жо публічної дискусії, щоб довести помилковість висказаного власника найбільшої ФОП галери м. Ужгорода щожо моєго відгуку.
Олександре, ви обсудити ваші курси публічно в Ужгороді із залученням бувших мтудентів і міфічних мідлів?
Я поки у вас бачив лекції зразка минулого століття(компи ми бачили лише дома) викладача який постійно запізнюється.
Ну і «заліковмй тест» який почали раніше, бо викладач поспішав і все одно(!) привів зовсім іншого студента і голосно (напевно спецільно) дуже поганою і огидною англійською спілкувався із ним.
Ставлення до кліентів ( а стуленти це ваші кліенти і заплптили за це гроші) дуже зверхнє і майже дискрімінуюче.
Щодо працевлаштування у вас — це було одна бесіда, а не багато разів.
Будь ласка, перевірте усю інформацію, перед тим як писати факти.
Свої зобов’язання із проведення курсів ваша «організація» не виконала.
Чек «за навчання» був оплачений, щою підримати як раз тих хто хоче зірвати останню копійку зі студента і не дати иі крохи заннь і навмчок, що було обіцяно.
Навчання в thinkmobiles не існує. є само навчання за чке із аас із радістю ввзьмуть гроші.
Олеесандре, зьирацте фідбеки уважніше, а якщо зібрали — пишіть. Я попрошу багатьох ваших бувших робітників та працівників поиєднатися і надати їхній досвіл "співпраці із mobile365, thinkmobiles, guru school, qa school.