Хочу розповісти про свій кейс процесу працевлаштування в цю компанію.
Рекрутер Марія спочатку швидко відповідала, і начебто все було чудово. Мене запросили на перший етап. Заходжу на міт, в зазначений час, далі отримую поваідомлення: вибачте, можемо перенести на 15 хвилин. Начебто дрібниця, здалось мені, я звісно погодився, зачекав, прйшов перший етап і на наступний день був запрошений на «технічний прескрін». Чудово, подумав я, знову ж таки, виділяю на це час, заходжу по раніше обговореному часу — рекрутер каже мені що забула надіслати інвайт технічному спеціалісту, який має проводити цей етап, і тому, цитую:
«Він напевно навіть не знає про цю зустріч, зараз я зв’яжусь з ним і запитаю, за 5 хвилин відпишусь вам». Думаю, окей. Просто чекаю. Чекаю 30 хвилин, рекрутер не відписує нічого, сам надсилаю фолоу-ап і через деякий час отримую відповідь, що не рекрутер не може додзвонитись до спеціаліста, ну і потім, за декілька годин, отримую фідбек що можна провести цей етап на наступний день на той же час. Вже були певні сумніви, але погоджуюсь, заходжу на наступний етап в четвер, відповідаю на всі технічні питання, і, цитата: «Дякую, повернемось до вас з фідбеком сьогодні ввечері». Чудово, подумав я, але звісно ніхто фідбек не надіслав, сказали чекати до понеділка, бо йде відбір ще людей на останній етап, і після всіх «технічних пресскрінів» буде відомо хто пройшов на останній етап. Окей, чекаю, понеділок, 5 вечора — отримую фідбек що вакансія вже закрита :)

Тож, якщо поважаєте свій час — точно не сюди :)

Підтримали: Serhii Linnik

Проходила в компанії співбесіду з рекрутером та керівниками. Процесс відповіді був дуже швидким, дівчинка-рекрутер надзвичайно ввічлива, тактовна та компетентно відповідає на усі запитання, окрім того, ще й приємна у розмові та дуже «людяна». З керівниками також було приємно спілкуватися, змістовні відповіді та інформація, яка, окрім того, що дає розуміння посади, обов’язків, задач та схеми роботи компанії, ще й дуже заряджає та мотивує.
Взагалі, отримала купу задоволення, натхнення та мотивації, поки проходила тестове та співбесіди. І, хоч не отримала омріяний оффер, та надзвичайно вдячна за цей період, який тільки укріпив мої бажання та цілі щодо кар’єри. Дуже дякую компанії.

Підтримали: Maksym Khvastov

Під час спілкування стосовно вакансії очікуйте, що HR може в зручний для нього момент прочитати повідомлення і ничого не відписавши забути про вас. Пощастить, якщо після це відбудеться відразу після відповіді на питання про розмір зарплаткі, як це було в мене))

Підтримали: Yaroslav Hordii

Ходив в компанію на технічку співбесіду місяць тому (27.10). Був здивований, що вимагають працювати в офісі під час карантину. Відповіли мені через місяць (26.11). Отримав відмову, тому що компанія не готова до повного ремоуту в даний момент. Якщо ваша компанія свідомо ризикує здоров’ям своїх працівників, будь ласка, пишіть про це великими літерами в описі вакансії, щоб люди не гаяли час.

Дякую за Ваш коментар. Ми врахували його в описі вакансій.

Вакансії ThingsBoard