ThingsBoard Inc.

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Ходив в компанію на технічку співбесіду місяць тому (27.10). Був здивований, що вимагають працювати в офісі під час карантину. Відповіли мені через місяць (26.11). Отримав відмову, тому що компанія не готова до повного ремоуту в даний момент. Якщо ваша компанія свідомо ризикує здоров’ям своїх працівників, будь ласка, пишіть про це великими літерами в описі вакансії, щоб люди не гаяли час.

Дякую за Ваш коментар. Ми врахували його в описі вакансій.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Оцінка компанії: 86/100

Проголосував 21 співробітник
 • Компенсація
  84%
 • Умови праці
  91%
 • Кар’єра
  83%
 • Проект
  86%
 • Лояльність
  88%