ThingsBoard Inc.

Київ

1 відгук

Ходив в компанію на технічку співбесіду місяць тому (27.10). Був здивований, що вимагають працювати в офісі під час карантину. Відповіли мені через місяць (26.11). Отримав відмову, тому що компанія не готова до повного ремоуту в даний момент. Якщо ваша компанія свідомо ризикує здоров’ям своїх працівників, будь ласка, пишіть про це великими літерами в описі вакансії, щоб люди не гаяли час.

Дякую за Ваш коментар. Ми врахували його в описі вакансій.

Оцінка компанії: 86/100

Проголосував 21 співробітник