theMakeApp

21...80 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Хочу залишит відгук про співбесіду. Було дуже приємно поспілкуватись з представниками компанії, нажаль змушений був відмовитись від пропозиції за власними обставинами.
Від себе рекомендую проходити співбесіди і бажаю успіху компанії та розвитку в усіх сферах

Підтримали: Yuri Babich

Прекрасный работодатель с точки зрения возможностей, развития и самореализации. Да, задержки по з/п бывают, как и во всем бизнесе сейчас. Пример максимально открытого руководства и абсолютное отсутствие токсичности.

Підтримали: Іван Захарчук

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.