5 серпня 2020 13:42

Анна Кириенко, Copywriter

Вперше в житті залишаю поганий відгук, бо вірю в найкраще в людях. Зазвичай. Але від слова «Мінцифри» у мене тепер сіпається око, бо скалалася аналогічна з Vitalii Sosnovyi ситуація.

У квітні відправила резюме на посаду креативного копірайтера, фідбек обіцяли надіслати за тиждень. Але HR зателефонувала рівно через місяць, після чого скинула на пошту тестове. Сказати, що тестове об’ємне — то як промовчати. Але ж посада серйозна (тексти потрібно писати для самого міністра), відповідальність велика, то й тестове таке, що майже 4 дні над ним просиділа. Тонна перечитаної інформації, 6 написаних сторінок у ворді та презентація на 15 слайдів. 30.05 вони отримують виконане тестове і обіцють фідбек протягом тижня. І знову тиша. На мої питання просять почекати.
17.06 я все-таки отримую дзвінок від HR, яка розповідає, що керівник у захваті від мого тестового. Класно, думаю. HR дає мені координати керівника з пропозицією пройти ще 3 дні безкоштовного стажування. Але був всього один. Написала ще 3 тексти, керівник обіцяє дати фідбек... І все. Повний ігнор як з її сторони, так і зі сторони HR, скільки б я не писала та телефонувала.

Я б вже й забила, але хотілось розібратися в ситуації. Тому набрала HR 04.08 (не знаю вкотре), на що вона сказала, що не пам’ятає, але: «здається, вакансію закрили внутрішніми кадрами, я уточню і через годинку зателефоную». Звісно, ніхто мене не набрав. Не розумію, чому люди знецінюють час інших, можна ж хоча б повідомити, що вакансію закрито. Отака в нашій країні діГіталізація і повага до інших людей, панове.
А я продовжую вірити в кращих людей:)

Тю, это ж госсектор. Если вы ожидали другого отношения, значит видимо, не работали в госсекторе. Порадуйтесь, что вас не взяли. Дальше было бы только хуже.