2 відгуки

Вперше в житті залишаю поганий відгук, бо вірю в найкраще в людях. Зазвичай. Але від слова «Мінцифри» у мене тепер сіпається око, бо скалалася аналогічна з Vitalii Sosnovyi ситуація.

У квітні відправила резюме на посаду креативного копірайтера, фідбек обіцяли надіслати за тиждень. Але HR зателефонувала рівно через місяць, після чого скинула на пошту тестове. Сказати, що тестове об’ємне — то як промовчати. Але ж посада серйозна (тексти потрібно писати для самого міністра), відповідальність велика, то й тестове таке, що майже 4 дні над ним просиділа. Тонна перечитаної інформації, 6 написаних сторінок у ворді та презентація на 15 слайдів. 30.05 вони отримують виконане тестове і обіцють фідбек протягом тижня. І знову тиша. На мої питання просять почекати.
17.06 я все-таки отримую дзвінок від HR, яка розповідає, що керівник у захваті від мого тестового. Класно, думаю. HR дає мені координати керівника з пропозицією пройти ще 3 дні безкоштовного стажування. Але був всього один. Написала ще 3 тексти, керівник обіцяє дати фідбек... І все. Повний ігнор як з її сторони, так і зі сторони HR, скільки б я не писала та телефонувала.

Я б вже й забила, але хотілось розібратися в ситуації. Тому набрала HR 04.08 (не знаю вкотре), на що вона сказала, що не пам’ятає, але: «здається, вакансію закрили внутрішніми кадрами, я уточню і через годинку зателефоную». Звісно, ніхто мене не набрав. Не розумію, чому люди знецінюють час інших, можна ж хоча б повідомити, що вакансію закрито. Отака в нашій країні діГіталізація і повага до інших людей, панове.
А я продовжую вірити в кращих людей:)

Хочу поділитись досвідом проходження конкурсу на посаду Digital Transformation Project manager.
Активно слідкуючи за повісткою денною України, зокрема її політичним життям, звернув увагу на новостворене Міністерство цифрової трансформації, робота якого, на мою думку, з-поміж усіх міністерств викликає найменше запитань. Надихнувшись анонсованим планом майбутніх проєктів, маючи патріотичний настрій і бажання бути корисним державі, вирішив подати резюме на вакансію Digital Transformation Project manager. Резюме відправив на одну вакансію, але одразу на 2-х різних ресурсах(dou і сайт мінцифри), так щоб точно побачили. Після цього отримав дві різні відповіді: 1 — «ознайомилися з вашим досвідом і наразі не готові запропонувати цю посаду»; 2 — приблизно таке «готові розглянути вашу кандидатуру, пишіть мотиваційний лист і в ньому зазначте наступне....». Далі я написав мотиваційний лист, наступним етапом було громіздке тестове завдання на 6год роботи(завдання було цікаве і максимально наближене до реальної роботи). По результатах тестового було назначено співбесіду, на якій також було чимало цікавих задач та й загалом враження від усьго було позитивне. Вкінці співбесіди повідомили, що мою кандидатуру будуть рекомендувати на наступний(останній) етап(ще одна співбесіда). Відбувся також і останній етап, на якому мене зорієнтували, що результат щодо моєї кандиатури повідомлять протягом тижня. На цьому по суті історія й закінчилась. Дальше не було зворотнього звязку ні через тиждень, ні через два, навіть ніхто не відписував на мої листи, в яких я просто просив повідомити результат. Через 3 тижні після останнього етапу я набрав контактне лице, яке до мене раніше телефонувало, розказав всю історію і мені сказали, що HR відділ відпише мені, але пройшло уже 1.5місяця з того моменту, а ще не відписали.
Я розумію, що був карантин і навіть не розраховував на працевлаштування, але після того як я потратив більше десятка годин на мотиваційний лист, тестове, 2 співбесіди, які переносились не раз, хотів би хоча б отримати лист з повідомленням «Ви нам не підійшли, шукайте іншу роботу» або «На даний момент призупинили процес відбору кандидатів...»
До цього ніколи не писав відгуки та й цей би не написав, але після прес-конференції президента і його фрази «кадровий голод», яку останнім часом ретранслюють звідусіль, зявилось бажання поділитись досвідом боротьби з кадровим голодом))