The Gradient

21...80 спеціалістів
Київ, Львів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Общался с HR Соней в течении 3 рабочих дней, так и не дошли в обсуждении до этапа собеседования, после моего предложения провести короткий скриниг — HR так и не открыв моего сообщения — пропала, прошло 6 дней никакой обратной связи я так и не получил. 🤷‍♂️
Если в вашей компании принято не давать фидбек не прошедшим кандидатам, лучше предупреждать об этом изначально (так делает 80% компаний на рынке), ну или по крайней мере поставить скриптовый авто-ответ для более неактивных переписок.
С ув. Станислав

Станіславе, доброго дня.

Нам прикро, що склалась така ситуація. Однозначно, це наша операційна помилка.

Жоден кандидат не має залишитись без зворотного зв’язку, то ж дякуємо вам, що вказали на цю проблему.

З повагою,
Денис Скрипник, СЕО

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.