TEYMAX

Житомир

Провів 3 роки в компанії Teymax на посаді React розробника і навіть у розрізі іншої сфери, враження від співпраці дуже позитивні. Компанія дала мені можливість не тільки поглибити свої знання в React, але й розвинути навички в інших технологіях. Керівництво завжди було відкритим для ініціатив та розвитку працівників. Мені було важко покидати, але це був крок у новий етап кар’єри. Дякую за чудові роки співпраці!

Пропрацював у компанії трохи більше 2 років на позиції front-end розробника. Весь час працював вiддалено з дому, оскільки компанія та офіс знаходяться в іншому місті. Особисто для мене це був плюс. Працював на цікавому проекті з досвідченими розробниками. Часті перегляди зарплат, виплати своєчасно. В цілому я задоволений досвідом роботи в Teymax.

Дуже рада, що мала можливість працювати в компанії Teymax на посаді Leads Researcher/SDR!

Комфортний офіс, супер крутий та дружній колектив. Якщо шукаєте класну команду, яка вас підтримає та з усім допоможе, комфортне місце роботи та можливість рости і вчитись новому — вам сюди :)

Тут можна і треба вільно висловлювати свої думки, нові ідеї та пропозиції, не боючись нічого і нікого.

Завершила співпрацю з Teymax з причин того, що вирішила рухатись трохи в іншому, ширшому напрямку. Але якщо ви вже працювали або хочете працювати в IT компанії — вам сюди ;)

Працювала в компанії Teymax на посаді QA інженера 3 роки. Компанія дала мені можливість пройти шлях від Trainee QA до Middle QA.
Окремо хотіла б виділити керівництво компанії, яке завжди йде на зустріч працівнику, яке б питання(чи проблема) не турбувала. Також є можливість обирати, як працювати — в офісі чи віддалено. Частий перегляд заробітньої плати. Колектив невеликий та дружній.
Йду з причини релокейту, але якби була можливість працювала б з Teymax і далі:)

Пропрацював у компанії більше двох років. Завдяки даній компанії дуже швидко виріс з джунів, розширив спектр своїх знань та навичок як технологічних, так і комунікаційних, підтягнув як англійську, завдяки щоденному спілкуванню із замовниками саме англійською, так і розширив свої вміння до фул стеку. Хороший перегляд зарплати, який безується НЕ на фіксованих термінах і співбесідах раз на рік, а на тому як розробник росте у своїх знаннях. Якщо хочеться швидко вирости, та набратися досвіду на різних стеках технологій, поспілкуватися із замовниками напряму і підвищити рівень англійської, Вам сюди. Дякую за ці роки, було приємно і дуже круто співпрацювати з кожним. Пішов з компанії я з причини рухатись далі, познайомитись ще з чимось новим. Хороша та затишна компанія з друзями.

Проработал в компании почти 2 года и вот решился оставить отзыв о своем опыте сотрудничества с компанией.

Из минусов: работать удаленно можно лишь на карантине.

В остальном я остался доволен:
— Много классных ребят с которыми приятно общаться и работать
— Комфортный офис в центре города
— Регулярные повышения ЗП
— Конкурентная заработная плата (все зависит от ваших навыков)

Відпрцювала 1 рік і 7 місців в компанії, звільнилась по причині того, що менеджери ( HR, COO) особисте переносили на роботу. Я злукавлю, якщо скажу, що не задумувалась звільнитись до цього, але всі ці моменти все таки змотивували мене зробити це раніше.
На майбутнє, хочу побажати менеджерам розмежувати особисті і професійні відносини, щоб надалі не було таких факапів)
Перевіряйте інформацію, яку ви одним вухом чуєте і біжете докладати про це іншим менеджерам, виправдовуючи себе тим, що ви дієте /из лучших побуджений/.
А також не вибілювати себе за рахунок когось, все ж таки в одній лодці гребете),
зверніть краще увагу на вдосконалення менеджменту.
Розвиток в компанії є, але постійно потрібно фокусуватись на специфіці аутсорсу і якщо ти не розробник, то перегляди зп можеш не чекати (не знаю чи зараз так).
Велика частина розробників були джунами, через це було мало довгострокових проектів, да і їх важко було знайти.
Зарплати середні, але в основному платять без затримок.
Із плюсів
-офіс в центрі міста)
-познайомилась з хорошими ребятами, але більша частина там вже не працює)

П.С. меми про неугодних клієнтів, які ви постите в соц.мережах, не дають вам карт-бланш виглядати достойно, подумайте, чи це точно клієнти вот такі вот бяки, можливо справа в іншому?)
vm.tiktok.com/ZM8hu2jfV

Проработал в компании пол года на позиции front-end разработчика. Как для небольшой компании Теймакс — очень неплохое место для работы. Есть с кем обсудить как процессы в плане менеджмента, так и любые вопросы по разработке. Коллектив очень дружный и готов помочь в любой момент. Начальство лояльно относится к сотрудникам, всегда готово пойти навстречу. За все время работы, у меня не было волнений, всегда ходил на работу с уверенностью что все под контролем :) За короткий период узнал много нового, немало из-за того что компания поощряет рост скиллов.
Конечно, есть и минусы, например: проекты с legacy кодом (особенно касается фронта, я так думаю), недостаток качественного воркфлоу на отдельных проектах (к примеру постановка задач, общение с заказчиком). Но, я думаю это не единичный случай для аутсорс компаний. В крайнем случае можно все обсудить и со временем сменить проект.
Подводя итог, скажу что компанией я остался очень доволен, все плюсы с головой перекрывают возможные минусы.

Я проработал в компании немногим больше чем 2 года, за это время компания выросла с 6 человек до 25.
Жалко уходить, ибо буду скучать по той дружеской и позитивной обстановке, которая у нас царила, где все помогали друг другу всем, чем только могли.
День рождения каждого сотрудника здесь превращают в праздник. Корпоративам же могут позавидовать многие компании.
Касательно зарплат — за всё время задержек ни разу не встречал. Сейлзы делают своё дело качественно, поэтому проекты и заказчики всегда интересные. Разработчики же имеют возможность саморазвития, здесь не выйдет сидеть, протирая штаны, да и разве это кому-то интересно?)

Я работаю HR в другой компании и нам сотрудник TEYMAX отправил резюме, где описание было одного сотрудника компании, а опыт другого (уже не работающего в ней). Тогда решили узнать почему так произошло. Адекватного ответа от сотрудника отправившего это резюме получить не удавалось и тогда вопрос был эскалирован напрямую СЕО компании Максиму. Благополучно назначили созвон.
Ожидал что созвон будет 1 на 1. Но на созвоне пришлось ожидать 10 минут другого человека, от записи разговора Максим отказался. При этом мне не объяснили почему и кого мы ждем, просто попросили подождать. Позже выяснилось что ждали СЕО компании Intobi Андрея.
Мои ожидания от звонка были просто услышать объяснения как так произошло с резюме, но в результате вышел очень неприятный, тяжелый и токсичный для меня разговор, после которого я еще целый день отходил. В конце разговора я получил некую угрозу что если предприму какие-то действия по освещению этой ситуации то реакция будет соответствующая. Выводы можно сделать самостоятельно.

Работаю в компании 2 года, удовлетворен рабочим процессом и командой) Что касается команды: здесь работают мастера своего дела, перспективные и уже добившиеся успеха — тру программисты. Всегда, когда нужна была помощь в работе над проектами, я не оставался без внимания. Много ребят, которые желают помочь и разобраться. Все заинтересованы в развитии как себя так и всего коллектива в целом. Огромный плюс — это хорошее настроение, которым заряжаешься от коллег. У ребят отличное чувство юмора, а лично для меня, это не мало важный момент в работе.
О начальстве: тебя понимают и всегда открыты к диалогу. Конфликтов не было ни разу, если чего-то не хватает для комфортной работы, всегда предоставят все что нужно за свой счет. Так же радует, регулярный пересмотр зп, и дружная атмосфера.
Работа в Teymax дает мне возможность развиваться и дарит отличные перспективы в будущем!

Працюю в компанії вже більше року і цілком задоволена робочім процесом та атмосферою в цілому.
Вже під час співбесіди в мене склалось приємні враження від компанії, адже я зрозуміла що на першому місті у керівництва — це забезпечення комфортних умов праці.

Менеджери грамотно керують робочім процесом, і взагалі тут працюють класні спеціалісти та приємні люди.

Ми працюємо у просторому офісі, з усім необхідним обладнанням. При потребі додаткових ресурсів, всім необхідним забезпечують відразу.

В команді панує дружня атмосфера, всі працюють згуртовано, адже ми знаємо наші цілі і працюємо на результат!

Керівництво відкрите до діалогу і задовільняє всі необхідні потреби, з трепетом ставиться до працівників.

Один із важливих факторів — це присутність кар’єрного росту та перегляд заробітної плати.

Никакой стабильности, которая оправдывается спецификой аутсорсинга
У «верхушки» компании устарелые взгляды на развитие и продвижение it бизнеса, проекты преимущественно «хлипкие», никогда не знаешь, будут ли они завтра, менеджмент хромает очень сильно, как и организация процессов в целом. Зато все силы тратятся на наём сотрудников, которым не уделяется должного внимания, слово «удержание» сотрудников компании вообще чуждо. Если мнение сотрудника идёт в разнобой с мнением менеджмента — станешь врагом народа и будешь в конце концов уволен. Либо тебя будут оценивать не по знаниям, а по личным качествам: хороший ты человек или не очень.
Из плюсов: потрясающий коллектив, который в принципе потехоньку тоже разбегается (или время от времени подумывает разбегаться;), зарплаты средние, но платятся исправно и вовремя, повышения тоже присутствуют.

Підтримали: Tatiana Kolesneva

Я горжусь тем, что являюсь частью Teymax компании. В нашей команде супер дружелюбный коллектив, который готов трудиться днями и ночами, потому что основная идея нашей компании — развитие. В Teymax я нашла поддержку, веру в свои силы, карьерный рост, различные плюшки со стороны начальства и в целом, очень приятных людей.