18 сентября 15:49

Yelyzaveta Yakimenko, Content Marketing Manager в TextMagic

Працюю в TextMagic вже третій рік поспіль, і це мабуть один з моїх найкращих місць роботи. До цього працювала в компанії Terrasoft, в якій почала працювати сповнена надій і великих планів, а пішла абсолютно розчарованою (але це мабуть більше через наш SEO відділ, який був на той час). І коли порівнюєш свій досвід в різних компаніях, можеш з легкістю зрозуміти плюси та мінуси кожної. TextMagic для мене — це перш за все бізнес підхід у всьому: коли ставлення колег на найвищому рівні до кожної особистості, де цінують твій результат та досягнення, де підтримують і допомагають, коли потрібно. TextMagic — це чітке розмежування твого робочого часу і власного, ти не мусиш відповідати і включатись в процес у свій вільний час та вихідні. В TextMagic кожен може звернутись до потрібного колеги і отримати відповідь або допомогу. TextMagic — це для мене flexibility: сам плануєш свої процеси, а також підхід і час, головне — досягти необхідного результату. Ну і безумовно, я дуже полюбляю спілкування виключно англійською в компанії, тому що це єдина мова, щоб порозумітись в великій команді с різних країн.

Поддержали:  Irene Avdus