TestFort

Київ, Харків, Львів, Черкаси

В мене рік праці в TestFort пройшов дуже насичено. Хочется зауважити, що за цей час, який доволі непростий, компанія по можливості зберігла кадри та продовжує надавати підтримку кожному для професійного росту, всі «плюшки», соц. пакет, інгліш, страховка — все зберіглось, також в компанії все робиться для того, щоб людей «розвантажити» психологічно та трошки відволікти від пресу цієї жахливої війни. Вдячний people partners, HRs — ви круті! Мені не важко писати відгук, бо компанія дійсно крута, люди файні та професійні.
Слава Україні, слава нації...!

Працюю в TestFort вже пів року. Можу похвалити гарний рівень соц пакету, своєчасні виплати зарплатні, гарні умови в офісі, якісний супровід початківців за напрямом QA та колег, які завжди готові допомогти з виникненими питаннями.

Работаю в TestFort чуть меньше года. Хочется отметить динамику улучшения условий работы. Проводится курс на активное вовлечение сотрудников в развитие компании + соцпакет, удаленка, компенсация обучения, своевременная выплата з/п не может не радовать.
Для начинающих специалистов прописана детальная Road Map для прокачки проф-скиллов.

Підтримали: Anastasia DzhogolaNataliia Kovalova

Интересные проекты, и их много, постоянное развитие (это приветствуется и компенсируется), менторы оочень терпеливые, тактичные HRы, удаленка/офис (удобное расположение), соц. пакет, компенсация инглиша и спорта — есть, медстраховка тоже есть.

Хороший соцпакет (лучше чем в среднем по компаниям). Есть компенсации на спорт и изучение английского. Медстраховка. Проекты присутсвуют разного калибра, большинство достаточно интересные.
Офис в Харькове комфортный (не опен спейс — кабинеты по 5-10 человек). на время ковида — можно работать как удаленно так и в офисе. Есть мини спортзал, зона отдыха. Менеджеры и HRы в Харькове скиловые — создают комфортные условия для работы.
Не все процессы идеальны, но компания активно работает в этом направлении.

Я працювала в компанії протягом двох років. За цей час виросла професійно та в кар’єрі до Recruitment Lead. Можу зазначити, що до моїх ідей та побажань ствились відкрито і я відчувала, що дійсно можу покращувати ряд процесів. Зрештою ряд нововведень було реалізовано у відділі мною та колегами.
Окрім того, на мою думку, компанія це хороший старт для QA. Тут тестери отримують потужну базу і можливість далі професійно розвиватись. Для програмістів же є можливість досить вільно себе почувати у переході на нові технології та проекти. Ініціатива, старанність, щирий інтерес цінуються і заохочуються.
Знаю, що соцпакет поки потребує змін, проте мені відомо, що над цим вже працюють.
Для мене це був хороший доствід, професійні колеги, від яких я також багато чого почерпнула.

Підтримали: Nataliia Kovalova

Дякую за розгорнутий фідбек)
Дуже приємно було працювати з Тобою.
Бажаю успіхів!

Nice comfortable office in Lviv city, also very friendly atmosphere , working process improving often, and management are opened for suggestions.

Thank you for the kind words ;)

Очень порадовала вакансия Senior Android.

В требованиях указано 2-3 года стажа разработки на Kotlin.
Тоесть в идеале потенциальный сотрудник должен был начать разрабатывать приложения на Kotlin за полтора года до объявления Google-ом о поддержке Kotlin на Android. Более того, за пол года до релиза Kotlin 1.0.

Удачи в поисках.

Доброго дня Ігор!
Дякую за вашу уважність, видно, що ви відслідковуєте анонси Google. Kotlin був анонсований 3 роки тому, як нова мова для мобільних платформ Android. Зрозуміло, що на рев’ю мови відгукнулись лише ентузіасти. Офіційно Google висунув його 2 роки тому. Ми врахували ваш коментар і зробили правки в описі.

Компанія яка з першого погляду робить вигляд дуже солідної компанії, але це лише на перший погляд! Львівське відділення в принципі не погане, але керівництво в Харкові це щось страшне, не зрозуміле та дуже загадкове.

Підтримали: Владимир Сидоченко