TestFort

Киев, Харьков, Львов, Черкассы

rRSS

Я працювала в компанії протягом двох років. За цей час виросла професійно та в кар’єрі до Recruitment Lead. Можу зазначити, що до моїх ідей та побажань ствились відкрито і я відчувала, що дійсно можу покращувати ряд процесів. Зрештою ряд нововведень було реалізовано у відділі мною та колегами.
Окрім того, на мою думку, компанія це хороший старт для QA. Тут тестери отримують потужну базу і можливість далі професійно розвиватись. Для програмістів же є можливість досить вільно себе почувати у переході на нові технології та проекти. Ініціатива, старанність, щирий інтерес цінуються і заохочуються.
Знаю, що соцпакет поки потребує змін, проте мені відомо, що над цим вже працюють.
Для мене це був хороший доствід, професійні колеги, від яких я також багато чого почерпнула.

Поддержали: Olha Dmytryshyn

Дякую за розгорнутий фідбек)
Дуже приємно було працювати з Тобою.
Бажаю успіхів!

Nice comfortable office in Lviv city, also very friendly atmosphere , working process improving often, and management are opened for suggestions.

Thank you for the kind words ;)

Очень порадовала вакансия Senior Android.

В требованиях указано 2-3 года стажа разработки на Kotlin.
Тоесть в идеале потенциальный сотрудник должен был начать разрабатывать приложения на Kotlin за полтора года до объявления Google-ом о поддержке Kotlin на Android. Более того, за пол года до релиза Kotlin 1.0.

Удачи в поисках.

Доброго дня Ігор!
Дякую за вашу уважність, видно, що ви відслідковуєте анонси Google. Kotlin був анонсований 3 роки тому, як нова мова для мобільних платформ Android. Зрозуміло, що на рев’ю мови відгукнулись лише ентузіасти. Офіційно Google висунув його 2 роки тому. Ми врахували ваш коментар і зробили правки в описі.

Компанія яка з першого погляду робить вигляд дуже солідної компанії, але це лише на перший погляд! Львівське відділення в принципі не погане, але керівництво в Харкові це щось страшне, не зрозуміле та дуже загадкове.