TestFort

Київ, Харків, Львів, Черкаси

Працюю в TestFort вже пів року. Можу похвалити гарний рівень соц пакету, своєчасні виплати зарплатні, гарні умови в офісі, якісний супровід початківців за напрямом QA та колег, які завжди готові допомогти з виникненими питаннями.

Підтримали: Igor Kovalenko

Работаю в TestFort чуть меньше года. Хочется отметить динамику улучшения условий работы. Проводится курс на активное вовлечение сотрудников в развитие компании + соцпакет, удаленка, компенсация обучения, своевременная выплата з/п не может не радовать.
Для начинающих специалистов прописана детальная Road Map для прокачки проф-скиллов.

Підтримали: Anastasia DzhogolaNataliia Kovalova

Интересные проекты, и их много, постоянное развитие (это приветствуется и компенсируется), менторы оочень терпеливые, тактичные HRы, удаленка/офис (удобное расположение), соц. пакет, компенсация инглиша и спорта — есть, медстраховка тоже есть.

Хороший соцпакет (лучше чем в среднем по компаниям). Есть компенсации на спорт и изучение английского. Медстраховка. Проекты присутсвуют разного калибра, большинство достаточно интересные.
Офис в Харькове комфортный (не опен спейс — кабинеты по 5-10 человек). на время ковида — можно работать как удаленно так и в офисе. Есть мини спортзал, зона отдыха. Менеджеры и HRы в Харькове скиловые — создают комфортные условия для работы.
Не все процессы идеальны, но компания активно работает в этом направлении.

Я працювала в компанії протягом двох років. За цей час виросла професійно та в кар’єрі до Recruitment Lead. Можу зазначити, що до моїх ідей та побажань ствились відкрито і я відчувала, що дійсно можу покращувати ряд процесів. Зрештою ряд нововведень було реалізовано у відділі мною та колегами.
Окрім того, на мою думку, компанія це хороший старт для QA. Тут тестери отримують потужну базу і можливість далі професійно розвиватись. Для програмістів же є можливість досить вільно себе почувати у переході на нові технології та проекти. Ініціатива, старанність, щирий інтерес цінуються і заохочуються.
Знаю, що соцпакет поки потребує змін, проте мені відомо, що над цим вже працюють.
Для мене це був хороший доствід, професійні колеги, від яких я також багато чого почерпнула.

Підтримали: Nataliia Kovalova

Дякую за розгорнутий фідбек)
Дуже приємно було працювати з Тобою.
Бажаю успіхів!

Nice comfortable office in Lviv city, also very friendly atmosphere , working process improving often, and management are opened for suggestions.

Thank you for the kind words ;)

Очень порадовала вакансия Senior Android.

В требованиях указано 2-3 года стажа разработки на Kotlin.
Тоесть в идеале потенциальный сотрудник должен был начать разрабатывать приложения на Kotlin за полтора года до объявления Google-ом о поддержке Kotlin на Android. Более того, за пол года до релиза Kotlin 1.0.

Удачи в поисках.

Доброго дня Ігор!
Дякую за вашу уважність, видно, що ви відслідковуєте анонси Google. Kotlin був анонсований 3 роки тому, як нова мова для мобільних платформ Android. Зрозуміло, що на рев’ю мови відгукнулись лише ентузіасти. Офіційно Google висунув його 2 роки тому. Ми врахували ваш коментар і зробили правки в описі.

Компанія яка з першого погляду робить вигляд дуже солідної компанії, але це лише на перший погляд! Львівське відділення в принципі не погане, але керівництво в Харкові це щось страшне, не зрозуміле та дуже загадкове.

Підтримали: Владимир Сидоченко

Оцінка компанії: 81/100