TerraForce

21...80 спеціалістів
Хмельницький

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компанії вже протягом 5 місяців на позиції QA Manager, тому мав змогу сформувати власне враження.
Під час співбесіди на вакансію мав цікаву бесіду та отримав розгорнуті відповіді на всі свої запитання. Але найцікавіше чекало мене попереду.
Найширший обсяг завдань дає передумови для найрізноманітнішого досвіду. Керівництво та процеси в команді заохочують до розвитку QA спеціаліста на всіх етапах розробки ПЗ. Індивідуальний підхід, дружній колектив, сприяння з боку компанії в подальшому навчанні та розвитку, цікаві професійні виклики підтримують бажання працювати, розвиватись та ставати до роботи кожного понеділка :).

Підтримали: Toma EliseevaOleksandr Husliakov

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії TerraForce