TerraForce

Хмельницький

1 відгук

Працюю в компанії вже протягом 5 місяців на позиції QA Manager, тому мав змогу сформувати власне враження.
Під час співбесіди на вакансію мав цікаву бесіду та отримав розгорнуті відповіді на всі свої запитання. Але найцікавіше чекало мене попереду.
Найширший обсяг завдань дає передумови для найрізноманітнішого досвіду. Керівництво та процеси в команді заохочують до розвитку QA спеціаліста на всіх етапах розробки ПЗ. Індивідуальний підхід, дружній колектив, сприяння з боку компанії в подальшому навчанні та розвитку, цікаві професійні виклики підтримують бажання працювати, розвиватись та ставати до роботи кожного понеділка :).

Підтримали: Toma EliseevaOleksandr Husliakov

Вакансії TerraForce