TerraForce

Хмельницький

Пропрацював в компанії 1 рік.

Із плюсів:
+ офіс знаходиться в цетрі міста
+ команда розробників ( на той момент коли я був)

Із мінусів:
— обіцяли компенсацію за заняття спортом, але коли питаєш за це то мовчали. Немає їх.
— обіцяли навчання та розвиток, але далі розмов нічого не було.
— Performace Review розглядали більше 2 місяців, поки щось вирішилось і не через півроку, як обіцялось, а через 9 місяців.
— відсутність стабільної роботи для програмістів, так як немає Sale відділу, який би постіно шукав лідів та клієнтів.
— не професійність керівника. Не вміння слухати команду та дослузовуватись до порад та звинувачення у всіх бідах членів команди в не залежності від проблем. Через це і дуже великий потік кадрів і не змога тримати команду разом.

Загалом були цікаві проекти, але загальна атмосфера не надихає на роботу в цій компанії. Людям зі слабкими нервами взагалі не раджу тудий йти. Коли звільнявся, то тягнули з видачею заробітньої плати і до кінця все так і не віддали.

Дмитро, я знаю що ти ображений лише через ситуацію з розрахунком. Я не думаю, що ти сам вважаєш все вищеописане істиною, адже після звільнення ти сам запитував чи можна прийти на корпоратив у ресторан, коли вже не був частиною колективу, так само ти був радий не тільки фінансовому, але й карʼєрному зростанню у компанії, про що неодноразово говорив. Ти отримав підвищення не одразу через 6 місяців лише через брак навиків і тобі відмовляли у підвищенні, поки ти насправді не виріс як спеціаліст. Аналогічно з навчанням, ти мав змогу займатись англійскою буквально у робочий час. Не розумію, для чого ти спотворюєш факти, це зовсім не схоже на тебе. Все що ти просив, ми купували (новий монітор, нове крісло, щось до кухні і так далі). Що стосується розрахунку — як я вже казала, тобі краще обговорити це питання з керівництвом, бо я не займаюсь коштами, я лише передала тобі слова керівництва, адже якщо ти порахував розмір винагороди неправильно, це не означає що так має бути або «пора готувати відгук». Ти відмовився обговорити це питання задля його вирішення, що, на жаль, привело нас сюди. Та незважаючи на твій відгук, ми хотіли б вирішити дане питання, щоб воно було закрите для нас обох і не бути нікому нічого винними. Мені шкода, що ми з тобою опинились у даній ситуації та сподіваюсь що ми зможемо вирішити це питання. Дякую.

Работал в этой компании какое-то время.
Здесь хороший колектив, хороший рост, классный босс) Мне понравилось здесь работать (я работал на удаленке). Зарплата всегда была воремя, овертаймить не приходилось. Поменял работу потому что нашел работу в своем городе с возможностью присутствовать в офисе, хотя в этой компании в офис меня тоже звали и готовы были решить вопросы с релокейтом, не решился из-за известных всем реалий.
Советую.
P.S. Классный тим лид, всегда помогал и был на связи.

Працюю в компанії вже більше 2 років. За цей період вдалось сильно вирости в карʼєрному та технічному напрямках.
Кожен з працівників має можливість розвиватись у тому напрямку, в якому він зацікавлений завдяки тому, що компанія працює з великим стеком технологій та має проекти в різних індустріях.
Також нові спеціалісти отримують особистого ментора, який допомагає адаптуватись та розвививатись в компанії. Завдяки цьому є можливіть успішно проходити «Performace Review», тим самим рости в компанії.
Окрім росту та розвитку компанія має комфортний офіс в центрі Хмельницького з усім необхідним і навіть більше)

Працюю у компанії вже 4-й місяць і в мене сформувались тільки позитивні враження:
— легка та позитивна комунікація з HR, PM та CEO
— колеги виключно приємні, позитивні люди, а головне професіонали своєї справи
— компанія забезпечує усіма засобами для професійного зростання
— компанія робить усе для того, щоб було комфортно працювати — забезпечує якісною та потужною технікою, встановили генератори та Starlink, надали максимально комфортне робоче місце, завжди цікавляться щодо будь-яких потреб працівників і в короткі строки реалізують їх
— дуже комфортний офіс, завжди є різноманітні «плюшки», типу печива, кави, чаїв на будь-який смак і все це у повноцінній зоні відпочинку
— уся керівна ланка компанії — виключно професіонали своєї справи
— це компанія, де до тебе відносяться, як до людини та професіонала, а не як до «робочої машини».
Як на мене, IT компанія, має виглядати саме так, як з середини, так і зовні.
May the TerraForce be with you!

Працюю в компанії вже протягом 5 місяців на позиції QA Manager, тому мав змогу сформувати власне враження.
Під час співбесіди на вакансію мав цікаву бесіду та отримав розгорнуті відповіді на всі свої запитання. Але найцікавіше чекало мене попереду.
Найширший обсяг завдань дає передумови для найрізноманітнішого досвіду. Керівництво та процеси в команді заохочують до розвитку QA спеціаліста на всіх етапах розробки ПЗ. Індивідуальний підхід, дружній колектив, сприяння з боку компанії в подальшому навчанні та розвитку, цікаві професійні виклики підтримують бажання працювати, розвиватись та ставати до роботи кожного понеділка :).

Підтримали: Tamara Eliseeva