Terra Promo

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Отвратительное отношения к людям . Сначала просят сделать тестовое задание . Проверяли тестовое задание неделю, после чего получил положительный ответ и меня пригласили на собеседование. Я отменил свои планы , что бы прийти на встречу , и в день собеседование мне пишут : «Спасибо за ваше тестовое задание, но я принял решение не проводить собеседование с вами.», В ходе разговора был негативный тон со стороны работодателя.
Общение происходило с неким Юрием Егоровым , с таким руководителем работать — не уважать себя . Желаю всем найти своё уютное и приятное место , а не где на вас будет литься негатив .

Підтримали: GabryEli

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.